|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Γυαλί σε μεταλλικές ερμητικές σφραγίδες | Επιμετάλλωση: | Επιχρυσωμένος |
|---|---|---|---|
| Αντίσταση: | 50Ω RF DC ή άλλα | Πιστοποιητικό: | ROHS ISO-9001-2015 |
| Καρφίτσα: | μονόκλινο | Υλικό: | Kovar 4J29 |
| Ποτήρι: | 7052.7070 | Ερημότητα: | <1.01325 x 10e-08 std.cc/s |
| Επισημαίνω: | Κωβάρ 4Jj29 ερμητικές ροές ραδιοσυχνοτήτων,Σύνδεσμοι σφραγίδας γυαλιού με μέταλλο JM-2016C,ερμητικές ροές RF με εγγύηση |
||
Ερμητικές Σφραγίσεις Γυαλιού σε Μέταλλο RF/DC Feedthroughs /Πολλαπλές Κεφαλές /Σύνδεσμος ονομάζεται επίσης Γυάλινος μονωτής. Χρησιμοποιούνται κυρίως για τη μετάδοση σημάτων μικροκυμάτων, σημάτων ισχύος και σημάτων ελέγχου μεταξύ μονάδων και μονάδων, μονάδων και εξαρτημάτων με απαιτήσεις στεγανότητας αερίου. Αποτελούν ένα από τα πιο κρίσιμα εξαρτήματα σε σφραγισμένα εξαρτήματα.
Το γυαλί με χαμηλή διηλεκτρική σταθερά και χαμηλή διηλεκτρική απώλεια χρησιμοποιείται ως μονωτικό και υποστηρικτικό υλικό. Το περίβλημα και ο αγωγός είναι κατασκευασμένα από κράμα Kovar που πυροσυσσωρεύεται σε υψηλή θερμοκρασία, και η επιφάνεια είναι επιχρυσωμένη. Ο κεντρικός αγωγός έχει διάφορα στυλ τερματισμού, όπως συγκόλληση με χρυσό σύρμα, συγκόλληση και ζεύξη κ.λπ. Οι γυάλινοι μονωτές είναι μικροί, ελαφριοί, ερμητικοί, υψηλής αξιοπιστίας και έχουν χρησιμοποιηθεί ευρέως στις βιομηχανίες ηλεκτρονικών κατασκευών τα τελευταία χρόνια.
![]()
Προδιαγραφές:
| Όνομα προϊόντος | Ερμητικές Σφραγίσεις Γυαλιού σε Μέταλλο |
| Αντίσταση | 50Ω RF DC ή άλλα |
| Τύπος | 1 ακροδέκτης |
| Σειρές | 1 σειρά |
| Χρώμα | Επιχρυσωμένο |
| Υλικό περιβλήματος και ακροδέκτη | Kovar 4J29 |
|
Υλικό γυαλιού
Χρώμα γυαλιού
|
τύπου 7050 ή 7070
Πράσινο ή Λευκό
|
| Εύρος συχνότητας | DC~50 GHz |
| VSWR | ≤1.2 |
| Τάση αντοχής | ≥300V |
|
Ερμητικότητα Ρυθμός διαρροής |
< 1.01325 X 10-3 Pa*cm3/s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥2000MΩ για μονό ακροδέκτη, ≥1000MΩ για πολλαπλούς ακροδέκτες, |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65℃~+260℃ |
Χαρακτηριστικά:
-Μικρό μέγεθος
-Ελαφρύ
-Ερμητικό
-Σταθερή ποιότητα και υψηλή αξιοπιστία
-Εσωτερικός αγωγός: Επιλογή μεθόδου συγκόλλησης με χρυσό σύρμα, συγκόλλησης και ζεύξης
Εφαρμογή:
Ευρύ φάσμα εφαρμογών σε ηλεκτρονικές συσκευασίες, δορυφόρους, ραντάρ και άλλα στους τομείς αεροναυπηγικής, αεροδιαστημικής και αυτοκινητοβιομηχανίας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί με προϊόντα SMA, χιλιοστομετρικού κύματος.
Λεπτομερής εικόνα
![]()
Λίστα προϊόντων: Κατάλογος-Ερμητικές Σφραγίσεις Γυαλιού-σε-Μέταλλο.pdf
| 50Ω RF Μονού ακροδέκτη Σειρά JM | Επιλογή συγκόλλησης, ζεύξης και συγκόλλησης με σύρμα |
| 50Ω RF Μονού ακροδέκτη Τυπική Σειρά JM | Επιλογή συγκόλλησης, ζεύξης και συγκόλλησης με σύρμα |
| 50Ω RF Μονού ακροδέκτη Μη Τυπική Σειρά JM | Επιλογή συγκόλλησης, ζεύξης και συγκόλλησης με σύρμα |
| DC Μονού ακροδέκτη Σειρά JK | Επιλογή συγκόλλησης και συγκόλλησης με σύρμα |
| DC Μονού ακροδέκτη Τυπική Σειρά JK | Επιλογή συγκόλλησης και συγκόλλησης με σύρμα |
| DC Μονού ακροδέκτη Μη Τυπική Σειρά JK | Επιλογή συγκόλλησης και συγκόλλησης με κεφαλή καρφιού |
|
Πολλαπλών ακροδεκτών Κεφαλή Σειρά JMC
|
1-9 ακροδέκτες με 1-3 σειρές επιλογής |
| Προσαρμοσμένες διαστάσεις |
Ευρύ φάσμα |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Διαθέτουμε πάνω από 100.000 τύπους Συνδέσεων Σφράγισης Γυαλιού σε Μέταλλο, εάν ο σύνδεσμος που χρησιμοποιείτε δεν βρεθεί, επικοινωνήστε μαζί μας με τις λεπτομέρειές σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652