|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Γυαλί σε μεταλλικές ερμητικές σφραγίδες | Επιμετάλλωση: | Επιχρυσωμένος |
|---|---|---|---|
| Αντίσταση: | 50Ω RF | Πιστοποιητικό: | ROHS ISO-9001-2015 |
| Καρφίτσα: | μονόκλινο | Υλικό: | Kovar 4J29 |
| Ποτήρι: | 7052.7070 | Ερημότητα: | <1.01325 x 10e-08 std.cc/s |
| Επισημαίνω: | Συνδετήρες σφραγισμένοι με ακτινωτό ερμητικό γυαλί-μέταλλο,Συνδετήρες τροφοδοσίας RF 7052 7070,Σφράγιση γυαλιού-μετάλλου JM2516-1 |
||
Ερμητικές Σφραγίδες Γυαλιού σε Μέταλλο RF/DC Feedthroughs /Πολυ-καρφωτές Κεφαλές /Σύνδεση ονομάζεται επίσης Γυάλινος μονωτής. Χρησιμοποιούνται κυρίως για τη μετάδοση σημάτων μικροκυμάτων, σημάτων ισχύος και σημάτων ελέγχου μεταξύ μονάδων και μονάδων, μονάδων και εξαρτημάτων με απαιτήσεις αεροστεγούς σφράγισης. Αποτελούν ένα από τα πιο κρίσιμα εξαρτήματα σε σφραγισμένα εξαρτήματα.
Ως μονωτικό και υποστηρικτικό υλικό χρησιμοποιείται γυαλί με χαμηλή διηλεκτρική σταθερά και χαμηλή διηλεκτρική απώλεια. Το περίβλημα και ο αγωγός είναι κατασκευασμένα από κράμα Kovar που πυροσυσσωρεύεται σε υψηλή θερμοκρασία, και η επιφάνεια είναι επιχρυσωμένη. Ο κεντρικός αγωγός έχει διάφορα στυλ τερματισμού, όπως συγκόλληση με χρυσό σύρμα, συγκόλληση και σύνδεση κ.λπ.Οι γυάλινοι μονωτές είναι μικροί, ελαφριοί, ερμητικοί, υψηλής αξιοπιστίας και έχουν ευρεία χρήση στις βιομηχανίες ηλεκτρονικών κατασκευών τα τελευταία χρόνια.
![]()
Προδιαγραφή:
| Όνομα προϊόντος | Ερμητικές Σφραγίδες Γυαλιού σε Μέταλλο |
| Αντίσταση | 50Ω RF |
| Τύπος | 1 καρφίτσα |
| Σειρές | 1 σειρά |
| Χρώμα | Επιχρυσωμένο |
| Υλικό περιβλήματος και καρφίτσας | Kovar 4J29 |
|
Υλικό γυαλιού
Χρώμα γυαλιού
|
Τύπος 7050 ή 7070
Πράσινο ή Λευκό
|
| Εύρος συχνότητας | DC~50 GHz |
| VSWR | ≤1.2 |
| Τάση αντοχής | ≥300V |
|
Ερμητικότητα Ρυθμός διαρροής |
< 1.01325 X 10-3 Pa*cm3/s < 1X 10-9 mbar*l/s < 1 x 10-9 ccHe/sec @ 1 atm |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥2000MΩ για μονή καρφίτσα, ≥1000MΩ για πολλαπλές καρφίτσες, |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65℃~+260℃ |
Χαρακτηριστικά:
-Μικρό μέγεθος
-ελαφρύ
-Ερμητικό
-Σταθερή ποιότητα και υψηλή αξιοπιστία
-Εσωτερικός αγωγός: Επιλογή με συγκόλληση χρυσού σύρματος, συγκόλληση και σύνδεση
Εφαρμογή:
Ευρύ φάσμα εφαρμογών σε ηλεκτρονικές συσκευασίες, δορυφόρους, ραντάρ και άλλα πεδία αεροναυπηγικής, αεροδιαστημικής και αυτοκινητοβιομηχανίας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί με προϊόντα SMA, χιλιοστομετρικών κυμάτων.
Λεπτομερής εικόνα
![]()
![]()
Λίστα προϊόντων: Κατάλογος-Ερμητικές Σφραγίδες Γυαλιού σε Μέταλλο.pdf
| 50Ω RF Μονής Καρφίτσας Σειρά JM | Επιλογή συγκόλλησης, σύνδεσης και συγκόλλησης |
| 50Ω RF Μονής Καρφίτσας Τυπική Σειρά JM | Επιλογή συγκόλλησης, σύνδεσης και συγκόλλησης |
| 50Ω RF Μονής Καρφίτσας Μη Τυπική Σειρά JM | Επιλογή συγκόλλησης, σύνδεσης και συγκόλλησης |
| DC Μονής Καρφίτσας Σειρά JK | Επιλογή συγκόλλησης και συγκόλλησης |
| DC Μονής Καρφίτσας Τυπική Σειρά JK | Επιλογή συγκόλλησης και συγκόλλησης |
| DC Μονής Καρφίτσας Μη Τυπική Σειρά JK | Επιλογή συγκόλλησης και συγκόλλησης κεφαλής καρφίτσας |
|
Πολυ-καρφωτή Κεφαλή Σειρά JMC
|
1-9 καρφίτσες με 1-3 σειρές επιλογής |
| Προσαρμοσμένες διαστάσεις |
Ευρύ φάσμα |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Διαθέτουμε πάνω από 100.000 τύπους Συνδέσεων Ερμητικών Σφραγίδων Γυαλιού σε Μέταλλο, εάν η σύνδεση που χρησιμοποιείτε δεν βρεθεί, επικοινωνήστε μαζί μας με τις λεπτομέρειές σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652