|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Ομοαξονικός προσαρμοστής SMA RF | Επιμετάλλωση: | Επιχρυσωμένος |
|---|---|---|---|
| Αντίσταση: | 50Ω | Πιστοποιητικό: | ROHS |
| Διηλεκτρικός: | PTFE | Μοντέλο: | SMA-KK |
| Υλικό: | Ορείχαλκος | ||
| Επισημαίνω: | SMA RF adapter pozlaćen,Μεταλλικός σύνδεσμος ραδιοσυχνοτήτων από γυναίκα σε γυναίκα,50 Ωμ SMA ευθείας RF προσαρμογέα |
||
Χρυσό επιχρυσωμένο χάλκινο ραδιοφωνικό προσαρμογέα SMA ευθεία 50 Ωμ θηλυκό σε θηλυκό
1Οι σύνδεσμοι SMA RF είναι διαθέσιμοι σε σύνδεση γρήγορης σύνδεσης, σε τυποποιημένη διεπαφή, σε ευθεία, σε εκδόσεις 90 μοιρών, καθώς και σε διαμορφώσεις πτέρυγας ή πίνακα με 4 τρύπες.
2Ο σύνδεσμος SMA RF είναι υψηλής ποιότητας και γρήγορων συνδυασμών με απλά βίδες δύο συνδέσεων μαζί, χωρίς καμία συγκόλληση ή σπασμό που απαιτείται.
3Οι ηλεκτρικοί συνδετήρες SMA χρησιμοποιούνται ευρέως για μικροκύματα, κεραίες και όργανα δοκιμών κλπ.
4Οι σύνδεσμοι SMA RF είναι συσσωρευτικοί συσσωρευτικοί συσσωρευτικοί συσσωρευτές RF με μικροσκοπικό μέγεθος, ανθεκτικούς σε δονήσεις και ευρύ φάσμα συχνοτήτων έως 18 GHz (οι συσσωρευτές SMA RF μας μπορούν να είναι 20 GHz).
![]()
Ειδικότητα:
| Διασύνδεση σύμφωνα με | IEC60169-15 |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Πεδίο συχνότητας | Συνέχεια σε 18GHz |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0,30 dB |
| VSWR | ≤ 1.3 |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 5000MΩ |
| Αντίσταση κέντρου επαφής | ≤3mΩ |
| Αντίσταση εξωτερικής επαφής | ≤ 2mΩ |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | ≥ 500 |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -65-+165°C |
| Δηλεκτρικό | ΠΤΦΕ |
Λεπτομερές σχέδιο
![]()
![]()
Εφαρμογή:
* Δίκτυο
* Satcom
* Υπολογιστές/LAN
* Υπολογιστές/LAN
* Κινητή επικοινωνία
* Εργαλεία
* Σταθμός βάσης
* Κινητή επικοινωνία
* Εξωτερικές εγκαταστάσεις
* Ράδαρ, μικροκύματα
* Τηλεπικοινωνίες
* Εργαλεία
* Αυτοκινητοβιομηχανία
* Συνδέστε την γραμμή άλματος
* Βασική εγκατάσταση
* Ραδιοφωνικό, τηλεοπτικό σύστημα
Καταλόγος προϊόντων:
| Διορθωτής ραδιοκυμάτων |
| Οδηγός κυμάτων προς το κοαξιακό προσαρμογέα |
| Ερμητικές σφραγίδες από γυαλί σε μέταλλο |
| Συνδετήρας σειράς J30J |
| Επικοινωνιακές αρθρώσεις μικροκυμάτων |
| Συγκροτήματα καλωδίων ραδιοσυχνοτήτων |
| Σύνδεσμος RF SMA/SSMA |
| Συνεργαστής ραδιοσυχνοτήτων SMP/SSMP |
| MCX/MMCX RF σύνδεσμος |
| Συνδετήρας TNC RF |
| Δικτυακό ρεύμα |
| Συνδετήρας BNC RFΣυνδετήρες κυμάτων χιλιοστών ((2.4mm, 2.92mm) |
Σημείωση:
Έχουμε πάνω από 10.000 είδηΠροσαρμοστής,Εάν ο συνδετήρας που χρησιμοποιείτε δεν βρίσκεται, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας με τις λεπτομέρειες σαςΕίναι....
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652