|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Ομοαξονικός προσαρμοστής SMA RF | Επιμετάλλωση: | Χρυσόπετρα/ Νικελωμένη |
|---|---|---|---|
| Αντίσταση: | 50Ω | Πιστοποιητικό: | CE RoHS |
| Διηλεκτρικός: | PTFE | Μοντέλο: | ΣΜΑ-ΚΦΚ |
| Επισημαίνω: | Χρυσό επιχρυσωμένος σύνδεσμος SMA RF,Προσαρμογέας φλάντζας με 4 οπές,Σύνδεσμος αρσενικός προς αρσενικό 50Ω |
||
Χρυσό επιχρυσωμένο 4 τρύπες Flanges Mount RF Adapter SMA Straight 50Ohm Άντρας σε Άντρα
Η σειρά SMA είναι ένα είδος μικρού, υψηλής συχνότητας RF ομοαξονικού συνδέσμου.Είναι οι πιο ευρέως χρησιμοποιούμενοι συναγωνιστικοί συνδετήρες RF σε διάφορους τομείς της επικοινωνίας μικροκυμάτων και της συσκευής μέτρησης μικροκυμάτωνΟ σύνδεσμος υψηλής απόδοσης που αναπτύχθηκε από την εταιρεία μας μπορεί να φθάσει τα 20GHz.
1Οι σύνδεσμοι SMA RF είναι διαθέσιμοι σε σύνδεση γρήγορης σύνδεσης, σε τυποποιημένη διεπαφή, σε ευθεία, σε εκδόσεις 90 μοιρών, καθώς και σε διαμορφώσεις πτέρυγας ή πίνακα με 4 τρύπες.
2Ο σύνδεσμος SMA RF είναι υψηλής ποιότητας και γρήγορων συνδυασμών με απλά βίδες δύο συνδέσεων μαζί, χωρίς καμία συγκόλληση ή σπασμό που απαιτείται.
3Οι ηλεκτρικοί συνδετήρες SMA χρησιμοποιούνται ευρέως για μικροκύματα, κεραίες και όργανα δοκιμών κλπ.
4Οι σύνδεσμοι SMA RF είναι συσσωρευτικοί συσσωρευτικοί συσσωρευτικοί συσσωρευτές RF με μικροσκοπικό μέγεθος, ανθεκτικούς σε δονήσεις και ευρύ φάσμα συχνοτήτων έως 18 GHz (οι συσσωρευτές SMA RF μας μπορούν να είναι 20 GHz).
![]()
Ειδικότητα:
| Διασύνδεση σύμφωνα με | IEC60169-15 |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Πεδίο συχνότητας | Συνέχεια σε 18GHz |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0,30 dB |
| VSWR | ≤1,2 (DC-6GHz) |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 5000MΩ |
| Αντίσταση κέντρου επαφής | ≤3mΩ |
| Αντίσταση εξωτερικής επαφής | ≤ 2mΩ |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | ≥ 500 |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -65-+165°C |
| Δηλεκτρικό | ΠΤΦΕ |
Λεπτομερές σχέδιο
![]()
Εφαρμογή:
* Δίκτυο
* Satcom
* Υπολογιστές/LAN
* Υπολογιστές/LAN
* Κινητή επικοινωνία
* Εργαλεία
* Σταθμός βάσης
* Κινητή επικοινωνία
* Εξωτερικές εγκαταστάσεις
* Ράδαρ, μικροκύματα
* Τηλεπικοινωνίες
* Εργαλεία
* Αυτοκινητοβιομηχανία
* Συνδέστε την γραμμή άλματος
* Βασική εγκατάσταση
* Ραδιοφωνικό, τηλεοπτικό σύστημα
Καταλόγος προϊόντων:
| Διορθωτής ραδιοκυμάτων |
| Συγκροτήματα καλωδίων ραδιοσυχνοτήτων |
| Ερμητικές σφραγίδες από γυαλί σε μέταλλο |
| Συνδετήρας σειράς J30J |
| Επικοινωνιακές αρθρώσεις μικροκυμάτων |
| Οδηγός κυμάτων προς το κοαξιακό προσαρμογέα |
| Σύνδεσμος RF SMA/SSMA |
| Συνεργαστής ραδιοσυχνοτήτων SMP/SSMP |
| MCX/MMCX RF σύνδεσμος |
| Συνδετήρας TNC RF |
| Δικτυακό ρεύμα |
| Συνδετήρας BNC RFΣυνδετήρες κυμάτων χιλιοστών ((2.4mm, 2.92mm) |
Σημείωση:
Έχουμε πάνω από 10.000 είδηΠροσαρμοστής,Εάν ο συνδετήρας που χρησιμοποιείτε δεν βρίσκεται, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας με τις λεπτομέρειες σαςΕίναι....
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652