|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Ομοαξονικός προσαρμοστής SMA RF | Επιμετάλλωση: | Χρυσόπετρα/ Νικελωμένη |
|---|---|---|---|
| Αντίσταση: | 50Ω | Πιστοποιητικό: | CE RoHS |
| Διηλεκτρικός: | PTFE | Μοντέλο: | SMA-KK1 |
| Επισημαίνω: | χρυσό επιχρυσωμένο γυναικείο προσαρμογέα SMA,50ohm SMA RF σύνδεσμος,Διορθωτής SMA από θηλυκό σε θηλυκό |
||
Επιχρυσωμένος RF Προσαρμογέας Ευθύς 50Ω SMA Θηλυκός σε SMA Θηλυκός
Ο ΤΥΠΟΣ SMA είναι ένα είδος ομοαξονικών συνδετήρων RF που εφαρμόζεται ευρέως, με σύζευξη σπειρώματος μικρού μεγέθους. Η χαρακτηριστική αντίσταση είναι 50Ω. Τα χαρακτηριστικά των συνδετήρων είναι σε ευρύ φάσμα συχνοτήτων, εξαιρετική απόδοση, υψηλή αξιοπιστία. Χρησιμοποιούνται σε σύνδεση με καλώδιο RF ή γραμμή μικροταινίας σε κύκλωμα RF του συστήματος WLAN, ελεγχόμενο πρόγραμμα, εξοπλισμό μικροκυμάτων και το ψηφιακό σύστημα επικοινωνιών. Η συχνότητα μπορεί να φτάσει τα 18GHz χρησιμοποιώντας ημι-άκαμπτο ή ημι-εύκαμπτο καλώδιο.
Χαρακτηριστικά:
1. Οι συνδετήρες RF SMA είναι διαθέσιμοι σε γρήγορη σύνδεση, push-on ή τυπική διεπαφή, ευθείες, εκδόσεις 90 μοιρών, καθώς και διαμορφώσεις bulkhead ή 4 οπών πάνελ.
2. Ο συνδετήρας RF SMA είναι υψηλής ποιότητας και γρήγοροι συνδυασμοί απλά βιδώνοντας δύο συνδετήρες μαζί, χωρίς να απαιτείται συγκόλληση ή πτύχωση.
3. Οι ηλεκτρικοί συνδετήρες SMA χρησιμοποιούνται ευρέως για μικροκύματα, κεραίες και όργανα δοκιμών κ.λπ.
4. Ο συνδετήρας RF SMA είναι ομοαξονικοί συνδετήρες RF με σύζευξη σπειρώματος με μικροσκοπικό μέγεθος, αντικραδασμική προστασία και ευρύ φάσμα συχνοτήτων έως 18 GHz (Οι συνδετήρες RF SMA μας μπορούν να είναι 20 GHz).
![]()
Προδιαγραφές:
| Διεπαφή | IEC60169-15 |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Εύρος Συχνοτήτων | DC έως 18GHz |
| Απώλεια Εισαγωγής | ≤0.30dB |
| VSWR | ≤1.2(DC-6GHz) |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Αντίσταση Κεντρικής Επαφής | ≤3mΩ |
| Αντίσταση Εξωτερικής Επαφής | ≤2mΩ |
| Κύκλοι Σύζευξης | ≥500 |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -65-+165℃ |
| Διηλεκτρικό | PTFE |
Λεπτομερές Σχέδιο
![]()
Εφαρμογή:
* Δίκτυο
* Δορυφορικές Επικοινωνίες
* Υπολογιστές/LAN
* Όργανα
* Σταθμός Βάσης
* Κινητές Επικοινωνίες
* Εξωτερικές Εγκαταστάσεις
Κατάλογος Προϊόντων:
| Προσαρμογέας RF |
| Συναρμολογήσεις Καλωδίων RF |
| Ερμητικά Σφραγίσματα Γυαλιού-Μετάλλου |
| Συνδετήρας Σειράς J30J |
| Περιστροφικά Σύνδεσμοι Μικροκυμάτων |
| Προσαρμογέας Κυματοδηγού σε Ομοαξονικό |
| Συνδετήρας RF SMA/SSMA |
| Συνδετήρας RF SMP/SSMP |
| Συνδετήρας RF MCX/MMCX |
| Συνδετήρας RF TNC |
| Συνδετήρας RF Τύπου N |
| Συνδετήρας RF BNC |
Συνδετήρες Κυμάτων Χιλιοστών (2.4mm, 2.92mm)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Έχουμε πάνω από 10.000 τύπους Προσαρμογέα, εάν ο συνδετήρας που χρησιμοποιείτε δεν βρεθεί, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας με τις λεπτομέρειες σας
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652