|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | SMA RF ομοαξονικό Conector | Επιμετάλλωση: | Επινικελωμένο |
|---|---|---|---|
| Γένος: | Θηλυκός | Αντίσταση: | 50Ω |
| Συχνότητα: | DC~18GHz | Αντοχή: | 500 Κύκλοι |
| Εφαρμογή: | Ανακοίνωση | Μοντέλο: | Sma-JJ |
| Επισημαίνω: | Αρσενικό SMA στον αρσενικό προσαρμοστή,Χρυσό επιχρυσωμένος RF σύνδεσμος,μεταλλικό προσαρμογέα SMA για επικοινωνία |
||
1Οι σύνδεσμοι SMA RF είναι διαθέσιμοι σε σύνδεση γρήγορης σύνδεσης, push-on ή τυποποιημένη διεπαφή, ευθεία, σε εκδόσεις 90 μοιρών καθώς και σε διαμορφώσεις πλαισίου ή 4 οπών.
2Ο σύνδεσμος SMA RF είναι υψηλής ποιότητας και γρήγορων συνδυασμών με απλά βίδες δύο συνδέσεων μαζί, χωρίς καμία συγκόλληση ή σπασμό που απαιτείται.
3Οι ηλεκτρικοί συνδετήρες SMA χρησιμοποιούνται ευρέως για μικροκύματα, κεραίες και όργανα δοκιμών κλπ.
4Οι σύνδεσμοι SMA RF είναι συσσωρευτικοί συσσωρευτικοί συσσωρευτικοί συσσωρευτές RF με μικροσκοπικό μέγεθος, ανθεκτικούς σε δονήσεις και ευρύ φάσμα συχνοτήτων έως 18 GHz (οι συσσωρευτές SMA RF μας μπορούν να είναι 20 GHz).
![]()
Ειδικότητα:
| Διασύνδεση σύμφωνα με | IEC60169-15 |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Πεδίο συχνότητας | Συνέχεια σε 18GHz |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0,30 dB |
| VSWR | ≤1,2 (DC-6GHz) |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 5000MΩ |
| Αντίσταση κέντρου επαφής | ≤3mΩ |
| Αντίσταση εξωτερικής επαφής | ≤ 2mΩ |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | ≥ 500 |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -65-+165°C |
| Δηλεκτρικό | ΠΤΦΕ |
Εφαρμογή:
* Ευρυζωνικό δίκτυο
* Εργαλεία
* Αντενές φάσης
* Τηλεπικοινωνίες
* Διασύνδεση επιφάνειας προς επιφάνεια
* Σταθμός βάσης
* Κινητή επικοινωνία
* Εξωτερικές εγκαταστάσεις
* Ράδα μικροκυμάτων
Περισσότερες λεπτομέρειες
![]()
![]()
Συγγενικά προϊόντα:
![]()
![]()
![]()
Σημείωση:
Έχουμε πάνω από 10.000 είδηΣύνδεσμος SMA, αν δεν βρεθεί ο συνδετήρας που χρησιμοποιείτε, επικοινωνήστε μαζί μας με τα στοιχεία σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652