|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Σύνδεσμος SMA RF | Επιμετάλλωση: | Παθητικοποιημένος |
|---|---|---|---|
| Γένος: | Θηλυκός | Αντίσταση: | 50Ω |
| Συχνότητα: | DC~18GHz | Αντοχή: | 500 Κύκλοι |
| Εφαρμογή: | Αεροδιαστημική | Υλικό: | Ορείχαλκος |
| Χρώμα: | Ασήμι | Τάση εργασίας: | 335V r.m.s στη θάλασσα - επίπεδο |
| Επισημαίνω: | 50Ω SMA RF σύνδεσμος,σύνδεσμος SMA από ανοξείδωτο χάλυβα,Υποδοχή sma RF 18 GHz |
||
1Ο σύνδεσμος SMA RF είναι υψηλής ποιότητας και γρήγορων συνδυασμών με απλά βίδες δύο συνδέσεων μαζί, χωρίς καμία συγκόλληση ή σπασμό που απαιτείται.
2Οι ηλεκτρικοί συνδετήρες SMA χρησιμοποιούνται ευρέως για μικροκύματα, κεραίες και όργανα δοκιμών κλπ.
3Οι σύνδεσμοι SMA RF είναι συσσωρευτικοί συσσωρευτικοί συσσωρευτικοί συσσωρευτές RF με μικροσκοπικό μέγεθος, ανθεκτικούς σε δονήσεις και ευρύ φάσμα συχνοτήτων έως 18 GHz (οι συσσωρευτές SMA RF μας μπορούν να είναι 20 GHz).
4Οι συνδετήρες RF SMA είναι διαθέσιμοι σε σύνδεση γρήγορης σύνδεσης, σε τυποποιημένη διεπαφή, σε ευθεία, σε εκδόσεις 90 μοιρών, καθώς και σε διαμορφώσεις πτέρυγας ή 4 τρυπών.
![]()
Ειδικότητα:
| Διασύνδεση σύμφωνα με | IEC60169-15 |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Πεδίο συχνότητας | Συνέχεια σε 18GHz |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0,30 dB |
| VSWR | ≤ 1.3 |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 5000MΩ |
| Αντίσταση κέντρου επαφής | ≤3mΩ |
| Αντίσταση εξωτερικής επαφής | ≤ 2mΩ |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως | ≥ 500 |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -65-+165°C |
| Δηλεκτρικό | ΠΤΦΕ |
Εφαρμογή:
* Αεροδιαστημική
* Ευρυζωνικό δίκτυο
* Εργαλεία
* Αντενές φάσης
* Τηλεπικοινωνίες
* Διασύνδεση επιφάνειας προς επιφάνεια
* Σταθμός βάσης
* Κινητή επικοινωνία
* Εξωτερικές εγκαταστάσεις
* Ράδαρ, μικροκύματα
Καταλόγος προϊόντων:
| Διορθωτής ραδιοκυμάτων |
| Συνδετήρας SMA RF |
| Συνδετήρας RF SSMP |
| Συνδετήρας TNC RF |
| Δικτυακό ρεύμα |
| MCX/MMCX RF σύνδεσμος |
| Συνδέτες χιλιοστών κυμάτων (σ.σ. 2,4 mm, 2,92 mm) |
| Συγκροτήματα καλωδίων ραδιοσυχνοτήτων |
| Οδηγός κυμάτων προς το κοαξιακό προσαρμογέα |
| Ερμητικές σφραγίδες από γυαλί σε μέταλλο |
| Συνδετήρας σειράς J30J |
| Επικοινωνιακές αρθρώσεις μικροκυμάτων |
Περισσότερες λεπτομέρειες
![]()
![]()
Διαστάσεις διεπαφής:
![]()
Παρόμοια προϊόντα:
1.Ερμητικά σφραγισμένοι θηλυκοί σύνδεσμοι SMA RF
![]()
| Αριθμός μοντέλου. | Σημείωση |
| Δοκιμαστική μονάδα | Ερμητικά |
2.ΣΜΑ Σχοινίδες συσσωρευτές ανδρικής ράβδου
![]()
| Αριθμός μοντέλου. | Σημείωση |
| SMA-JYDG | Σώμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
Σημείωση:
Έχουμε πάνω από 10.000 είδηΣύνδεσμος SMA, αν δεν βρεθεί ο συνδετήρας που χρησιμοποιείτε, επικοινωνήστε μαζί μας με τα στοιχεία σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652