|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Σύνδεσμος SMA RF | Επιμετάλλωση: | Παθητικοποιημένος |
|---|---|---|---|
| Γένος: | Θηλυκός | Συχνότητα: | DC~18GHz |
| Τύπος: | SMA | Τάση εργασίας: | 335V r.m.s στη θάλασσα - επίπεδο |
| Σώμα: | Ανοξείδωτο ατσάλι | Αντίσταση: | 50Ω |
| Επισημαίνω: | Χρυσά πλασμένα SMA right angle συνδετήρες,γυναικείες συνδέσεις PCB SMA RF,συνδετήρες SMA δεξιάς γωνίας με εγγύηση |
||
Σχέδιο Περιγράμματος του Ομοαξονικοί Σύνδεσμοι RF SMA:
(mm)
![]()
| Αριθμός Μοντέλου | L | L1 | Σημείωση |
| SMA-KWHD | 13.5 | 3.9 | |
| SMA-KWHD9 | 11.5 | 1.9 | |
| SMA-KWHD11 | 15.6 | 6 |
![]()
Βασικά Χαρακτηριστικά:
1. Εύρος συχνοτήτων έως 18GHz Υπο-μικροσκοπικοί ομοαξονικοί σύνδεσμοι
2. Χρήση σπειρωτής διεπαφής
3. Διαθέσιμο σε παθητικοποίηση ή επιχρύσωση
4. Επιλογές υλικού ορείχαλκου και ανοξείδωτου χάλυβα
5. Μεγάλη ποικιλία προσανατολισμών και τερματισμών PCB
6. Διαθέσιμο σε εκδόσεις ευθείας ή γωνίας 90 μοιρών
7. Με επιλογές bulkhead, πάνελ 2 οπών, πάνελ 4 οπών ή χωρίς στήριξη.
8. Ευρύ φάσμα με παραλλαγές αρσενικών, θηλυκών και προσαρμογέων.
9. Συμβατό με RoHS
Προδιαγραφές:
| Διεπαφή σύμφωνα με | IEC60169-15 |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Εύρος Συχνοτήτων | DC έως 18GHz |
| Απώλεια Εισαγωγής | ≤0.30dB |
| VSWR | ≤1.2(DC-6GHz) |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Αντίσταση Κεντρικής Επαφής | ≤3mΩ |
| Αντίσταση Εξωτερικής Επαφής | ≤2mΩ |
| Κύκλοι Σύζευξης | ≥500 |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -65-+165℃ |
| Διηλεκτρικό | PTFE |
Διαστάσεις Διεπαφής:
![]()
Κατάλογος Προϊόντων:
| Προσαρμογέας RF |
| Σύνδεσμος RF SMA/SSMA |
| Σύνδεσμος RF SMP/SSMP |
| Σύνδεσμος RF TNC |
| Σύνδεσμος RF Τύπου N |
| Σύνδεσμος RF MCX/MMCX |
| Σύνδεσμος RF BNC |
| Συναρμολογήσεις Καλωδίων RF |
| Προσαρμογέας Κυματοδηγού σε Ομοαξονικό |
| Γυάλινες-μεταλλικές Ερμητικές Σφραγίσεις |
| Σύνδεσμος Σειράς J30J |
| Περιστροφικές Αρθρώσεις Μικροκυμάτων |
Εφαρμογή:
* Ευρυζωνικό
* Όργανα
* Σταθμός Βάσης
* Κινητή επικοινωνία
* Εξωτερικές εγκαταστάσεις
* Ραντάρ, μικροκύματα
* Κεραίες φασικής διάταξης
* Τηλεπικοινωνίες
* Διασύνδεση πλακέτας με πλακέτα
![]()
Σχετικά Προϊόντα
1. Θηλυκοί σύνδεσμοι RF ομοαξονικοί SMA με γωνία 90 μοιρών και στήριξη φλάντζας 4 οπών
![]()
| Αριθμός Μοντέλου | L | L1 | L2 | Σημείωση |
| SMA-KWFD100 | 17.1 | 3 | 3 | |
| SMA-KWFD121 | 19.9 | 5.4 | 5.4 |
2. Θηλυκοί σύνδεσμοι SMA με γωνία 90 μοιρών και στήριξη bulkhead για συγκόλληση PCB
![]()
3. Αρσενικοί σύνδεσμοι RF SMA με γωνία 90 μοιρών και στήριξη φλάντζας 2 οπών επιχρυσωμένοι
![]()
4. Θηλυκοί σύνδεσμοι RF SMA για στήριξη πάνελ PCB με συγκόλληση
![]()
| Αριθμός Μοντέλου | L | D | D1 | Σημείωση |
| SMA-KHD9 | 2 | 1.3 | 1.4 | |
| SMA-KHD9A | 1.8 | 0.8 | 0.9 |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Έχουμε πάνω από 10.000 τύπους Σύνδεσμοι SMA, εάν ο σύνδεσμος που χρησιμοποιείτε δεν βρεθεί, επικοινωνήστε μαζί μας με τις λεπτομέρειές σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652