|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Είδος: | Σύνδεσμος SMA RF | Επιμετάλλωση: | Επιχρυσωμένος |
|---|---|---|---|
| Γένος: | Θηλυκός | Αντίσταση: | 50Ω |
| Συχνότητα: | DC~18GHz | Διάρκεια ζωής: | 500 Κύκλοι |
| Σώμα: | Ορείχαλκος | Εφαρμογή: | ηχο/βίντεο/μικροκυμάτων |
| Επισημαίνω: | Δικαίως γωνία SMA RF σύνδεσμος,Συνδετήρας PCB με νήματα διαφράγματος,Σύνδεσμος RF SMA για το πίνακα |
||
1. Οι συνδετήρες SMA μπορούν να συνδυαστούν με όλους τους συνδετήρες που πληρούν αυτές τις προδιαγραφές διαμέτρων σύνδεσης, ανεξάρτητα από τον κατασκευαστή.
2. Οι συνδετήρες SMA 50 ohm είναι ημι-ακριβείς μονάδες που παρέχουν εξαιρετική ηλεκτρική απόδοση από DC έως 20 GHz και εξαιρετική μηχανική αντοχή.
3. Το SMA είναι οι πιο ευρέως χρησιμοποιούμενοι ομοαξονικοί συνδετήρες RF σε διάφορους τομείς επικοινωνιών μικροκυμάτων και συσκευών μέτρησης μικροκυμάτων.
![]()
![]()
Προδιαγραφές Συνδετήρων RF SMA:
| Διεπαφή σύμφωνα με | IEC60169-15 |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Εύρος Συχνότητας | DC έως 18GHz |
| Απώλεια Εισαγωγής | ≤0.30dB |
| VSWR | ≤1.2(DC-6GHz) |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Αντίσταση Κεντρικού Επαφέα | ≤3mΩ |
| Αντίσταση Εξωτερικού Επαφέα | ≤2mΩ |
| Κύκλοι Σύνδεσης | ≥500 |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -65-+165℃ |
| Διηλεκτρικό | PTFE |
Σχέδιο Περιγράμματος:(mm)
![]()
| Αριθμός Μοντέλου | L | Σημείωση |
| SMA-KYWHD | 14.8 | |
| SMA-KYWHD1 | 13.5 |
![]()
Υλικά & Μηχανικά Χαρακτηριστικά:
| Υλικά & Μηχανικά Χαρακτηριστικά | ||
| Κεντρικός Αγωγός | Αρσενικό | Ορείχαλκος Επιχρυσωμένος |
| Θηλυκό | Κράμα Κασσίτερου-Φωσφόρου Επιχρυσωμένο | |
| Ελαστικός Επαφέας | Κράμα Βηρυλλίου Επιχαλκωμένο | |
| Κέλυφος και άλλα μεταλλικά μέρη | Ορείχαλκος Επιχαλκωμένος | |
| Ανοξείδωτη Παθητικοποίηση | ||
| Μανίκι Πρεσαρίσματος | Ορείχαλκος Επιχαλκωμένος | |
| Ροπή σύσφιξης σύνδεσης | 0.79-1.13N .m | |
| Αντοχή | 500 κύκλοι | |
| Δακτύλιος Σφράγισης | Καουτσούκ Σιλικόνης | |
| Μονωτές | PTFE | |
Εφαρμογή:
Σχετικό Προϊόν
1. Συνδετήρες RF Ομοαξονικού Καλωδίου SMA 4 Οπών Φλάντζας Γωνίας Ορθής Γωνίας
![]()
| Αριθμός Μοντέλου | L | L1 | L2 | D | Σημείωση |
| SMA-KWFD | 29 | 15 | 2.9 | 1.3 | |
| SMA-KWFD8 | 15.1 | 3 | 1 | 1.3 | |
| SMA-KWFD103 | 22.4 | 5.4 | 5.7 | 1.3 | |
| SMA-KWFD113 | 34 | 20 | 2.9 | 1.3 | |
| SMA-KWFD118 | 20.1 | 4.8 | 4.2 | 1.3 | |
| SMA-KWFD-120 | 16.1 | 4 | 1 | 1.3 | |
| SMA-KWFD122 | 17.1 | 203 | 4 | 1.3 |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Διαθέτουμε πάνω από 10.000 τύπους Συνδετήρων SMA, εάν ο συνδετήρας που χρησιμοποιείτε δεν βρεθεί, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας με τα στοιχεία σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652