|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | SMA RF ομοαξονικό Conector | Επιμετάλλωση: | Επιχρυσωμένος |
|---|---|---|---|
| Αντίσταση: | 50Ω | Συχνότητα: | DC~18GHz |
| Αντοχή: | 500 Κύκλοι | Εφαρμογή: | RF, Satcom το /antenna/Audio |
| Υλικό: | Ορείχαλκος | Πιστοποιητικό: | ROHS, ISO-9001-2015 |
| Επισημαίνω: | RF SMA коннектор для женщин с позолотой,SMA коннектор для перегородки 20 ГГц,RF SMA коннектор для перегородки с позолотой |
||
Σύνδεσμοι RF SMA υψηλής απόδοσης:
1. Οι σύνδεσμοι RF SMA διατίθενται σε τύπους γρήγορης σύνδεσης, push-on ή τυπικής διεπαφής, ευθείς, 90 μοιρών, καθώς και σε διαμορφώσεις bulkhead ή πάνελ με 4 οπές.
2. Ο σύνδεσμος RF SMA είναι υψηλής ποιότητας και γρήγορος συνδυασμός απλώς βιδώνοντας δύο συνδέσμους μαζί, χωρίς να απαιτείται συγκόλληση ή πτύχωση.
3. Οι ηλεκτρικοί σύνδεσμοι SMA χρησιμοποιούνται ευρέως για μικροκύματα, κεραίες και όργανα δοκιμών κ.λπ.
4. Ο σύνδεσμος RF SMA είναι σύνδεσμοι ομοαξονικού RF με σπειροειδή σύζευξη, μικροσκοπικό μέγεθος, αντικραδασμικό και ευρύ φάσμα συχνοτήτων έως 18 GHz (Οι σύνδεσμοι RF SMA μας μπορούν να φτάσουν τα 20 GHz).
![]()
Βασικά χαρακτηριστικά των συνδέσμων RF SMA:
| Εύρος συχνοτήτων έως 18 GHz Ομοαξονικοί σύνδεσμοι υπο-μικροσκοπικού μεγέθους |
| Χρήση σπειροειδούς διεπαφής |
| Διαθέσιμοι σε παθητικοποίηση ή επιχρύσωση |
| Επιλογές υλικού ορείχαλκου και ανοξείδωτου χάλυβα |
| Μεγάλη ποικιλία προσανατολισμών και τερματισμών PCB |
| Διαθέσιμοι σε ευθείες ή ορθές γωνίες εκδόσεις |
| Με επιλογές bulkhead, πάνελ 2 οπών, πάνελ 4 οπών ή χωρίς στήριξη. |
| Ευρύ φάσμα με αρσενικά, θηλυκά και προσαρμογείς. |
| Συμβατό με RoHS |
*Άλλα υλικά και προδιαγραφές επιχρύσωσης μπορούν να επιλεγούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις του χρήστη.
Προδιαγραφές:
| Διεπαφή σύμφωνα με | IEC60169-15 |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Εύρος συχνοτήτων | DC έως 18GHz |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤0.30dB |
| VSWR | ≤1.2(DC-6GHz) |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Αντίσταση κεντρικής επαφής | ≤3mΩ |
| Αντίσταση εξωτερικής επαφής | ≤2mΩ |
| Κύκλοι ζεύξης | ≥500 |
| Εύρος θερμοκρασίας | -65-+165℃ |
| Διηλεκτρικό | PTFE |
Περισσότερες λεπτομέρειες για
Σύνδεσμος RF SMA 50 Ohm με φλάντζα 4 οπών, ορθή γωνία:
(Μονάδα:mm)
![]()
Εφαρμογές:
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Διαθέτουμε πάνω από 10.000 τύπους Συνδέσμων SMA , εάν ο σύνδεσμος που χρησιμοποιείτε δεν βρεθεί, επικοινωνήστε μαζί μας με τα στοιχεία σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652