|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Επιμετάλλωση: | Επιχρυσωμένος | Πιστοποιητικό: | ROHS ISO-9001-2015 |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Kovar 4J29 | Καρφίτσα: | Μεμονωμένος καρφίτσα |
| Ποτήρι: | 7052,7070, DM308 | Ερημότητα: | <1.01325 x 10e-08 std.cc/s |
| πακέτο: | Γυαλί σε μεταλλικές σφραγίδες | Σχήμα: | γυαλί πυροσυσσωμάτωσης σε μεταλλική σφραγίδα kovar |
| Μάρκα: | ELT(Elite) | Μέγεθος: | μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαίτές σας |
| Επισημαίνω: | 50Ohm ενιαία επιγραφή καρφιτσών RF,Ερμητική επιγραφή καρφιτσών RF ενιαία,50Ohm γυαλί στη σφραγίδα μετάλλων |
||
Προδιαγραφή του JM2815-14-JHH:
| Όνομα προϊόντος | Ερμητικές Σφραγίσεις Γυαλιού-Μετάλλου |
| Αντίσταση | 50Ω RF |
| Τύπος | 1 ακίδα |
| Σειρές | 1 σειρά |
| Χρώμα | Επιχρυσωμένο |
| Υλικό περιβλήματος και ακίδας | Kovar 4J29 |
|
Υλικό γυαλιού
Χρώμα γυαλιού
|
Τύπου 7050 ή 7070 ή DM308
Πράσινο ή Λευκό
|
| Εύρος συχνότητας | DC-18GHz |
| VSWR | 1.35 |
| Τάση αντοχής | ≥500V |
|
Ερμητικότητα Ρυθμός διαρροής |
< 1.01325 X 10-3 Pa*cm3/s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥2000MΩ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65℃~+260℃ |
Χαρακτηριστικά:
-Μικρό μέγεθος
-Ελαφρύ
-Ερμητικό
-Σταθερή ποιότητα και υψηλή αξιοπιστία
-Εσωτερικός αγωγός: Συγκόλληση με χρυσό σύρμα, μέθοδος συγκόλλησης και ζεύξης κατ' επιλογήν
Εφαρμογή:
Ευρύ φάσμα εφαρμογών σε ηλεκτρονικές συσκευασίες, δορυφόρους, ραντάρ και άλλα πεδία αεροναυπηγικής, αεροδιαστημικής και αυτοκινητοβιομηχανίας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί με SMA, προϊόντα χιλιοστομετρικών κυμάτων.
Λεπτομερής εικόνα (mm) του JM2815-14-JHH
![]()
![]()
Κατάλογος-Ερμητικές Σφραγίσεις Γυαλιού-Μετάλλου.pdf
Ερμητικές Σφραγίσεις Γυαλιού-Μετάλλου RF/DC Feedthroughs /Πολυακιδικές Κεφαλές /Ο σύνδεσμος ονομάζεται επίσης Γυάλινος μονωτής. Χρησιμοποιούνται κυρίως για τη μετάδοση σημάτων μικροκυμάτων, σημάτων ισχύος και σημάτων ελέγχου μεταξύ μονάδων και μονάδων, μονάδων και εξαρτημάτων με απαιτήσεις στεγανότητας αερίου. Αποτελούν ένα από τα πιο κρίσιμα εξαρτήματα σε στεγανωτικά εξαρτήματα.
Το γυαλί με χαμηλή διηλεκτρική σταθερά και χαμηλή διηλεκτρική απώλεια χρησιμοποιείται ως μονωτικό και υποστηρικτικό υλικό. Το περίβλημα και ο αγωγός είναι κατασκευασμένα από κράμα Kovar που πυροσυσσωματώνεται σε υψηλή θερμοκρασία, και η επιφάνεια είναι επιχρυσωμένη. Ο κεντρικός αγωγός έχει διάφορα στυλ τερματισμού, όπως συγκόλληση με χρυσό σύρμα, συγκόλληση και ζεύξη κ.λπ. Οι γυάλινοι μονωτές είναι μικροί, ελαφριοί, ερμητικοί, υψηλής αξιοπιστίας και έχουν ευρεία χρήση στις βιομηχανίες ηλεκτρονικών κατασκευών τα τελευταία χρόνια.
![]()
Λίστα προϊόντων:
| 50Ω RF Μονοακιδική Σειρά JM | Επιλογή συγκόλλησης, ζεύξης και σύνδεσης |
| 50Ω RF Μονοακιδική Τυπική Σειρά JM | Επιλογή συγκόλλησης, ζεύξης και σύνδεσης |
| 50Ω RF Μονοακιδική Μη Τυπική Σειρά JM | Επιλογή συγκόλλησης, ζεύξης και σύνδεσης |
| DC Μονοακιδική Σειρά JK | Επιλογή συγκόλλησης και σύνδεσης |
| DC Μονοακιδική Τυπική Σειρά JK | Επιλογή συγκόλλησης και σύνδεσης |
| DC Μονοακιδική Μη Τυπική Σειρά JK | Επιλογή συγκόλλησης και σύνδεσης κεφαλής καρφιού |
|
Πολυακιδική Κεφαλή Σειρά JMC
|
1-9 ακίδες με 1-3 σειρές κατ' επιλογήν |
| Προσαρμοσμένες διαστάσεις |
Ευρύ φάσμα |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Διαθέτουμε πάνω από 100.000 τύπους Συνδέσμων Ερμητικής Σφράγισης Γυαλιού-Μετάλλου, εάν ο σύνδεσμος που χρησιμοποιείτε δεν βρεθεί, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας με τις λεπτομέρειές σας.
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652