|
|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Θηλυκή υποδοχή Microstrip SSMA | Μοντέλο: | Εφαρμογή της SSMA-KFD4 |
|---|---|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων: | 0,3MHz-18GHz | Αντίσταση: | 50Ω |
| Ονομαστική τάση: | 250v | DWV: | 750V |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥5000MΩ | Κεντρικός Μαέστρος: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο |
| Εξωτερικός Αγωγός: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο | Μέθοδος τοποθέτησης: | Βάση φλάντζας 4 οπών |
| Μονωτήρες: | PTFE | Δείγματα: | Σε απόθεμα, Διαθέσιμο |
| Επισημαίνω: | 50Ω ομοαξονικός συνδετήρας RF,18GHz RF Κοαξιακός Συνδετήρας,SSMA Female RF Coaxial Connector (Συνδετήρας ομοαξονικού ραδιοκυμάτων) |
||
| Στοιχεία | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Θηλυκός σύνδεσμος Microstrip SSMA |
| Μοντέλο | SSMA-KFD4 |
| Εύρος συχνότητας | 0.3MHz-18GHz |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Ονομαστική τάση | 250v |
| DWV | 750V |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Κεντρικός αγωγός | Κράμα χαλκού, επιχρυσωμένο |
| Εξωτερικός αγωγός | Κράμα χαλκού, επιχρυσωμένο |
| Μέθοδος στήριξης | Στήριξη σε φλάντζα με 4 οπές |
| Μονωτές | PTFE |
| Δείγματα | Σε απόθεμα, διαθέσιμο |
Σημείωση: Η επίπεδη επιφάνεια microstrip είναι παράλληλη με οποιαδήποτε πλευρά της φλάντζας.
Άλλο μοντέλο:
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite 3
Τηλ.:: +8613609167652