|
|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Θηλυκή υποδοχή Microstrip SSMA | Μοντέλο: | Εφαρμογή της SSMA-KFD14 |
|---|---|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων: | 0,3MHz-18GHz | Αντίσταση: | 50Ω |
| Ονομαστική τάση: | 250v | DWV: | 750V |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥5000MΩ | Κεντρικός Μαέστρος: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο |
| Εξωτερικός Αγωγός: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο | Μέθοδος τοποθέτησης: | Βάση φλάντζας 4 οπών |
| Μονωτήρες: | PTFE | Σημείωμα: | Microstrip με Solder Cup |
| Δείγματα: | Σε απόθεμα, Διαθέσιμο | ||
| Επισημαίνω: | Μικροστοιχία RF Coaxi Connector,Συνδετήρας ομοειδούς ακτινοβολίας RF |
||
| Στοιχεία | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Σύνδεσμος SSMA Female Microstrip |
| Μοντέλο | SSMA-KFD14 |
| Εύρος συχνότητας | 0.3MHz-18GHz |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Ονομαστική τάση | 250v |
| DWV | 750V |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Κεντρικός αγωγός | Κράμα χαλκού, επιχρυσωμένο |
| Εξωτερικός αγωγός | Κράμα χαλκού, επιχρυσωμένο |
| Μέθοδος στήριξης | Στήριξη φλάντζας με 4 οπές |
| Μονωτές | PTFE |
| Δείγματα | Σε απόθεμα, διαθέσιμο |
![]()
Άλλο μοντέλο με υποδοχή συγκόλλησης
Σύνδεσμος RF Coaxial SSMA με φλάντζα 4 οπών Microstrip με υποδοχή συγκόλλησηςΔιαστάσεις
![]()
Σύνδεσμος RF Coaxial SSMA με φλάντζα 2 οπών Microstrip με υποδοχή συγκόλλησηςΔιαστάσεις
![]()
Σημείωση: Το Microstrip με υποδοχή συγκόλλησης.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite 3
Τηλ.:: +8613609167652