|
|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Σύνδεσμος Microstrip SSMA Θηλυκός Ορθής Γωνίας | Μοντέλο: | SSMA-KWHD |
|---|---|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων: | 0,3MHz-18GHz | Αντίσταση: | 50Ω |
| Ονομαστική τάση: | 250v | DWV: | 750V |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥5000MΩ | Κεντρικός Μαέστρος: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο |
| Εξωτερικός Αγωγός: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο | Μέθοδος τοποθέτησης: | 4 Τόκκος μέσω έλξης τρύπας |
| Μονωτήρες: | PTFE | ||
| Επισημαίνω: | Συνδετήρας SSMA PCB συγκόλλησης,Μίνι σύνδεσμος συσπειρωτήρα SMA RF,Δικαίου γωνίας SSMA RF Coax Connector |
||
| Άρθρα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Δικαίωμα γωνίας SSMA γυναικείο συνδετήρα PCB Mount |
| Σχήμα |
SSMA-KWHD
|
| Πεδίο συχνότητας | 00,3 MHz-18 GHz |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Διορισμένη τάση | 250v |
| DWV | 750V |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 5000MΩ |
| Κεντρικός διευθυντής | Σύνθετο χαλκού, επιχρυσωμένο |
| Εξωτερικός αγωγός | Σύνθετο χαλκού, επιχρυσωμένο |
| Μέθοδος επιπέδου | 4 Περικυκλώσιμο με πόδι |
| Εξαρτήματα | ΠΤΦΕ |
![]()
Άλλος μοντέλος SSMA 4 Hole Flange Mount RF Coaxial Connector με επένδυση 4 ποδιών μέσω τρύπας
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite 3
Τηλ.:: +8613609167652