|
|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | RA Διαχωριστικό SSMA Θηλυκό Μικροταινίας Συνδετήρας | Μοντέλο: | SSMA-KYWHD |
|---|---|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων: | 0,3MHz-18GHz | Αντίσταση: | 50Ω |
| Ονομαστική τάση: | 250v | DWV: | 750V |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥5000MΩ | Κεντρικός Μαέστρος: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο |
| Εξωτερικός Αγωγός: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο | Μέθοδος τοποθέτησης: | Διαχωριστικό, 4 πόδια μέσω οπής συγκόλλησης |
| Μονωτήρες: | PTFE | ||
| Επισημαίνω: | SSMA Mini SMA Γυναικεία RF σύνδεσμος,SSMA Jack RF σύνδεσμος,4 Ποδιές μέσω τρύπας RF σύνδεσμος |
||
| Στοιχεία | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Συνδετήρας SSMA Θηλυκός PCB Mount Γωνιακός Στηρίξεως Σασί |
| Μοντέλο |
SSMA-KYWHD
|
| Εύρος Συχνοτήτων | 0.3MHz-18GHz |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Ονομαστική Τάση | 250v |
| DWV | 750V |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Κεντρικός Αγωγός | Κράμα Χαλκού, Επιχρυσωμένο |
| Εξωτερικός Αγωγός | Κράμα Χαλκού, Επιχρυσωμένο |
| Μέθοδος Στήριξης | Στήριξης Σασί, Συγκόλληση PCB Διάτρητης Τρύπας 4 Ποδιών |
| Μονωτές | PTFE |
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite 3
Τηλ.:: +8613609167652