|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Επιμετάλλωση: | Επιχρυσωμένος | Πιστοποιητικό: | ROHS ISO-9001-2015 |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Kovar 4J29 | Καρφίτσα: | Μεμονωμένος καρφίτσα |
| Ποτήρι: | 7052,7070, DM308 | Ερημότητα: | <1.01325 x 10e-08 std.cc/s |
| πακέτο: | Γυαλί σε μεταλλικές σφραγίδες | Σχήμα: | γυαλί πυροσυσσωμάτωσης σε μεταλλική σφραγίδα kovar |
| Μάρκα: | ELT(Elite) | Μέγεθος: | μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαίτές σας |
| Επισημαίνω: | Ερμητικός Μοναδικός ακροδέκτης κεραίας,RF Μοναδική Κεφαλίδα Ακίδας Ερμητικό Γυαλί,M2516-59-JH Μοναδική Κεφαλίδα Ακίδας |
||
Προδιαγραφές του M2516-59-JH:
| Όνομα προϊόντος | Ερμητικά Σφραγίσματα Γυαλιού σε Μέταλλο |
| Αντίσταση | 50Ω RF |
| Τύπος | 1 πιν |
| Σειρές | 1 σειρά |
| Χρώμα | Επιχρυσωμένο |
| Υλικό περιβλήματος και πιν | Kovar 4J29 |
|
Υλικό γυαλιού
Χρώμα γυαλιού
|
Τύπου 7050 ή 7070 ή DM308
Πράσινο ή Λευκό
|
| Εύρος συχνότητας | DC-18GHz |
| VSWR | 1.35 |
| Τάση αντοχής | ≥500V |
|
Ερμητικότητα Ρυθμός διαρροής |
< 1.01325 X 10-3 Pa*cm3/s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥2000MΩ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65℃~+260℃ |
Χαρακτηριστικά:
-Μικρό μέγεθος
-Ελαφρύ
-Ερμητικό
-Σταθερή ποιότητα και υψηλή αξιοπιστία
-Εσωτερικός αγωγός: Μέθοδος συγκόλλησης με χρυσό σύρμα, συγκόλλησης και ζεύξης για επιλογή
Εφαρμογή:
Ευρύ φάσμα εφαρμογών σε ηλεκτρονικές συσκευασίες, δορυφόρους, ραντάρ και άλλα πεδία αεροναυπηγικής, αεροδιαστημικής και αυτοκινητοβιομηχανίας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί με SMA, προϊόντα χιλιοστομετρικών κυμάτων.
Λεπτομερής εικόνα (mm) του M2516-59-JH
![]()
Κατάλογος-Ερμητικά Σφραγίσματα Γυαλιού σε Μέταλλο.pdf
Ερμητικά Σφραγίσματα Γυαλιού σε Μέταλλο RF/DC Feedthroughs /Πολυ-πινικές Κεφαλές /Συνδετήρας ονομάζεται επίσης Γυάλινος μονωτής. Χρησιμοποιούνται κυρίως για τη μετάδοση σημάτων μικροκυμάτων, σημάτων ισχύος και σημάτων ελέγχου μεταξύ μονάδων και μονάδων, μονάδων και εξαρτημάτων με απαιτήσεις στεγανότητας αερίου. Αποτελούν ένα από τα πιο κρίσιμα εξαρτήματα σε στεγανωτικά εξαρτήματα.
Το γυαλί με χαμηλή διηλεκτρική σταθερά και χαμηλή διηλεκτρική απώλεια χρησιμοποιείται ως μονωτικό και υποστηρικτικό υλικό. Το περίβλημα και ο αγωγός είναι κατασκευασμένα από κράμα Kovar που πυροσυσσωματώνεται σε υψηλή θερμοκρασία, και η επιφάνεια είναι επιχρυσωμένη. Ο κεντρικός αγωγός έχει ποικιλία στυλ τερματισμού, όπως συγκόλληση με χρυσό σύρμα, συγκόλληση και ζεύξη κ.λπ. Οι γυάλινοι μονωτές είναι μικροί, ελαφριοί, ερμητικοί, υψηλής αξιοπιστίας και έχουν ευρεία χρήση στις βιομηχανίες ηλεκτρονικών κατασκευών τα τελευταία χρόνια.
![]()
Λίστα προϊόντων:
| 50Ω RF Μονοπινική Σειρά JM | Επιλογή συγκόλλησης, ζεύξης και συγκόλλησης |
| 50Ω RF Μονοπινική Τυπική Σειρά JM | Επιλογή συγκόλλησης, ζεύξης και συγκόλλησης |
| 50Ω RF Μονοπινική Μη-Τυπική Σειρά JM | Επιλογή συγκόλλησης, ζεύξης και συγκόλλησης |
| DC Μονοπινική Σειρά JK | Επιλογή συγκόλλησης και συγκόλλησης |
| DC Μονοπινική Τυπική Σειρά JK | Επιλογή συγκόλλησης και συγκόλλησης |
| DC Μονοπινική Μη-Τυπική Σειρά JK | Επιλογή συγκόλλησης και συγκόλλησης κεφαλής καρφιού |
|
Πολυ-πινική Κεφαλή Σειρά JMC
|
1-9 πιν με επιλογή 1-3 σειρών |
| Προσαρμοσμένες διαστάσεις |
Ευρύ φάσμα |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Διαθέτουμε πάνω από 100.000 τύπους Συνδετήρων Ερμητικών Σφραγισμάτων Γυαλιού σε Μέταλλο, εάν ο συνδετήρας που χρησιμοποιείτε δεν βρεθεί, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας με τις λεπτομέρειες σας.
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652