|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Επιμετάλλωση: | Επιχρυσωμένος | Πιστοποιητικό: | ROHS ISO-9001-2015 |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Kovar 4J29 | Καρφίτσα: | Μεμονωμένος καρφίτσα |
| Ποτήρι: | 7052,7070, DM308 | Ερημότητα: | <1.01325 x 10e-08 std.cc/s |
| πακέτο: | Γυαλί σε μεταλλικές σφραγίδες | Σχήμα: | γυαλί πυροσυσσωμάτωσης σε μεταλλική σφραγίδα kovar |
| Μάρκα: | ELT(Elite) | Μέγεθος: | μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαίτές σας |
| Επισημαίνω: | 50Ohm RF Single Pin Header,M2516-71 Μονός ακροδέκτης |
||
Προδιαγραφές του M2516-71:
| Όνομα προϊόντος | Ερμητικές Σφραγίσεις Γυαλί-Μέταλλο |
| Αντίσταση | 50Ω RF |
| Τύπος | 1 ακίδα |
| Σειρές | 1 σειρά |
| Χρώμα | Επιχρυσωμένο |
| Υλικό περιβλήματος και ακίδας | Kovar 4J29 |
|
Υλικό γυαλιού
Χρώμα γυαλιού
|
Τύπου 7050 ή 7070 ή DM308
Πράσινο ή Λευκό
|
| Εύρος συχνότητας | DC-18GHz |
| VSWR | 1.35 |
| Τάση αντοχής | ≥500V |
|
Ερμητικότητα Ρυθμός διαρροής |
< 1.01325 X 10-3 Pa*cm3/s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥2000MΩ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65℃~+260℃ |
Χαρακτηριστικά:
-Μικρό μέγεθος
-Ελαφρύ
-Ερμητικό
-Σταθερή ποιότητα και υψηλή αξιοπιστία
-Εσωτερικός αγωγός: Συγκόλληση χρυσού σύρματος, συγκόλληση και μέθοδος σύνδεσης για επιλογή
Εφαρμογή:
Ευρύ φάσμα εφαρμογών σε ηλεκτρονικές συσκευασίες, δορυφόρους, ραντάρ και άλλα πεδία σε στρατιωτικές, αεροναυπηγικές, αεροδιαστημικές και αυτοκινητοβιομηχανικές εφαρμογές. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί με SMA, προϊόντα χιλιοστομετρικών κυμάτων.
Λεπτομερής εικόνα (mm) του M2516-71
![]()
Κατάλογος-Ερμητικές Σφραγίσεις Γυαλί-Μέταλλο.pdf
Ερμητικές Σφραγίσεις Γυαλί-Μέταλλο RF/DC Feedthroughs /Κεφαλές Πολλαπλών Ακίδων /Συνδετήρας ονομάζεται επίσης Γυάλινος μονωτήρας. Χρησιμοποιούνται κυρίως για τη μετάδοση σημάτων μικροκυμάτων, σημάτων ισχύος και σημάτων ελέγχου μεταξύ μονάδων και μονάδων, μονάδων και εξαρτημάτων με απαιτήσεις στεγανοποίησης αερίου. Είναι ένα από τα πιο κρίσιμα εξαρτήματα σε στεγανοποιητικά εξαρτήματα.
Το γυαλί με χαμηλή διηλεκτρική σταθερά και χαμηλή διηλεκτρική απώλεια χρησιμοποιείται ως μονωτικό και υποστηρικτικό υλικό. Το περίβλημα και ο αγωγός είναι κατασκευασμένα από κράμα Kovar που πυροσυσσωματώνεται σε υψηλή θερμοκρασία, και η επιφάνεια είναι επιχρυσωμένη. Ο κεντρικός αγωγός έχει διάφορα στυλ τερματισμού, όπως συγκόλληση χρυσού σύρματος, συγκόλληση και σύνδεση κ.λπ. Οι γυάλινοι μονωτήρες είναι μικροί, ελαφριοί, ερμητικοί, υψηλής αξιοπιστίας και έχουν ευρεία χρήση στις βιομηχανίες ηλεκτρονικών κατασκευών τα τελευταία χρόνια.
![]()
Λίστα προϊόντων:
| 50Ω RF Μονοπινική Σειρά JM | Επιλογή συγκόλλησης, σύνδεσης και συγκόλλησης |
| 50Ω RF Μονοπινική Τυπική Σειρά JM | Επιλογή συγκόλλησης, σύνδεσης και συγκόλλησης |
| 50Ω RF Μονοπινική Μη Τυπική Σειρά JM | Επιλογή συγκόλλησης, σύνδεσης και συγκόλλησης |
| DC Μονοπινική Σειρά JK | Επιλογή συγκόλλησης και συγκόλλησης |
| DC Μονοπινική Τυπική Σειρά JK | Επιλογή συγκόλλησης και συγκόλλησης |
| DC Μονοπινική Μη Τυπική Σειρά JK | Επιλογή συγκόλλησης και συγκόλλησης κεφαλής καρφιού |
|
Κεφαλή Πολλαπλών Ακίδων Σειρά JMC
|
1-9 ακίδες με επιλογή 1-3 σειρών |
| Προσαρμοσμένες διαστάσεις |
Ευρύ φάσμα |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Διαθέτουμε πάνω από 100.000 τύπους Συνδετήρων Ερμητικής Σφράγισης Γυαλί-Μέταλλο, εάν ο συνδετήρας που χρησιμοποιείτε δεν βρεθεί, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας με τις λεπτομέρειές σας.
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652