|
|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Ευθεία SSMA θηλυκό σύνδεσμο μικροσφαιριδίων | Μοντέλο: | SSMA-kyd21 |
|---|---|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων: | 0,3MHz-18GHz | Αντίσταση: | 50Ω |
| Ονομαστική τάση: | 250v | DWV: | 750V |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥5000MΩ | Κεντρικός Μαέστρος: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο |
| Εξωτερικός Αγωγός: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο | Μέθοδος τοποθέτησης: | Βίδα διάφραγμα |
| Μονωτήρες: | PTFE | Δείγματα: | Διαθέσιμο, Σε απόθεμα |
| Επισημαίνω: | SSMA female jack RF connector,Mini SMA bulkhead coaxial connector,Screw mount microstrip connector 18GHz |
||
| Στοιχεία | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Ευθύς Σύνδεσμος Ομοαξονικού Ομοαξονικού Σύνδεσμου SSMA Θηλυκός Σύνδεσης |
| Μοντέλο |
SSMA-KYD21
|
| Εύρος Συχνοτήτων | 0.3MHz-18GHz |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Ονομαστική Τάση | 250v |
| DWV | 750V |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Κεντρικός Αγωγός | Κράμα Χαλκού, Επιχρυσωμένο |
| Εξωτερικός Αγωγός | Κράμα Χαλκού, Επιχρυσωμένο |
| Μέθοδος Στήριξης | Βίδα Σύνδεσης |
| Μονωτές | PTFE |
Συμπαγές Μέγεθος με Ευρύ Εύρος Ζώνης Συχνοτήτων Οι σύνδεσμοι της σειράς SSMA έχουν σχεδιαστεί για να είναι συμπαγείς, περίπου 70% μικρότεροι από τους παραδοσιακούς συνδέσμους SMA, καθιστώντας τους ιδανικούς για εφαρμογές όπου ο χώρος είναι περιορισμένος. Παρά το μικρότερο μέγεθός τους, αυτοί οι σύνδεσμοι υποστηρίζουν ένα ευρύ εύρος ζώνης συχνοτήτων, εξασφαλίζοντας ισχυρή απόδοση σε διάφορες συχνότητες.
Λειτουργία Συχνοτήτων Έως 30GHz Ικανό να λειτουργεί σε συχνότητες έως 30GHz, οι σύνδεσμοι SSMA είναι κατάλληλοι για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών υψηλής συχνότητας. Αυτή η λειτουργία υψηλής συχνότητας επιτρέπει ευέλικτη χρήση σε προηγμένα συστήματα επικοινωνιών και εφαρμογές RF.
![]()
Άλλα Μοντέλα SSMA Θηλυκός Σύνδεσμος Ομοαξονικού Ομοαξονικού Σύνδεσμου Σύνδεσης:
![]()
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite 3
Τηλ.:: +8613609167652