|
|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Ευθεία προσαρμογέας αρσενικού SSMA | Μοντέλο: | SSMA-JJ |
|---|---|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων: | 0,3MHz-18GHz | Αντίσταση: | 50Ω |
| Ονομαστική τάση: | 250v | DWV: | 750V |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥5000MΩ | Κεντρικός Μαέστρος: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο |
| Εξωτερικός Αγωγός: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο | Βιδωτό μανίκι: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μονωτήρες: | PTFE | Δείγματα: | Διαθέσιμο, Σε απόθεμα |
| Επισημαίνω: | SSMA male plug RF adapter,Mini SMA coaxial adapter 18GHz,SSMA RF connector with warranty |
||
| Στοιχεία | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Ευθύς Αντάπτορας Αρσενικού σε Αρσενικό SSMA |
| Μοντέλο |
SSMA-JJ
|
| Εύρος Συχνοτήτων | 0.3MHz-18GHz |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Ονομαστική Τάση | 250v |
| DWV | 750V |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Κεντρικός Αγωγός | Κράμα Χαλκού, Επιχρυσωμένο |
| Εξωτερικός Αγωγός | Κράμα Χαλκού, Επιχρυσωμένο |
| Μονωτές | PTFE |
Συμπαγές Μέγεθος με Ευρύ Εύρος Ζώνης Συχνοτήτων Οι σύνδεσμοι της σειράς SSMA είναι σχεδιασμένοι να είναι συμπαγείς, περίπου 70% του μεγέθους των παραδοσιακών συνδέσμων SMA, καθιστώντας τους ιδανικούς για εφαρμογές όπου ο χώρος είναι περιορισμένος. Παρά το μικρότερο μέγεθός τους, αυτοί οι σύνδεσμοι υποστηρίζουν ένα ευρύ εύρος ζώνης συχνοτήτων, εξασφαλίζοντας ισχυρή απόδοση σε διάφορες συχνότητες.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite 3
Τηλ.:: +8613609167652