|
|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Ευθεία SSMA θηλυκό σε θηλυκό προσαρμογέα | Μοντέλο: | SSMA-KK |
|---|---|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων: | 0,3MHz-18GHz | Αντίσταση: | 50Ω |
| Ονομαστική τάση: | 250v | DWV: | 750V |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥5000MΩ | Κεντρικός Μαέστρος: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο |
| Εξωτερικός Αγωγός: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο | Μονωτήρες: | PTFE |
| Δείγματα: | Διαθέσιμο, Σε απόθεμα | ||
| Επισημαίνω: | SSMA female to female coaxial adapter,Mini SMA RF adapter 18GHz,straight RF coaxial connector adapter |
||
| Στοιχεία | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Ευθεία SSMA Θηλυκό σε Θηλυκό Προσαρμογέας |
| Μοντέλο |
SSMA-KK
|
| Εύρος συχνότητας | 0.3MHz-18GHz |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Ονομαστική τάση | 250v |
| DWV | 750V |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Κεντρικός αγωγός | Κράμα χαλκού, Επιχρυσωμένο |
| Εξωτερικός αγωγός | Κράμα χαλκού, Επιχρυσωμένο |
| Μονωτές | PTFE |
Συμπαγές μέγεθος με ευρύ εύρος ζώνης συχνοτήτων Οι σύνδεσμοι της σειράς SSMA είναι σχεδιασμένοι να είναι συμπαγείς, περίπου 70% το μέγεθος των παραδοσιακών συνδέσμων SMA, καθιστώντας τους ιδανικούς για εφαρμογές όπου ο χώρος είναι περιορισμένος. Παρά το μικρότερο μέγεθός τους, αυτοί οι σύνδεσμοι υποστηρίζουν ένα ευρύ εύρος ζώνης συχνοτήτων, εξασφαλίζοντας ισχυρή απόδοση σε διάφορες συχνότητες.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite 3
Τηλ.:: +8613609167652