|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Διορθωτής ομοαξονικού RF SSMA | Μοντέλο: | SSMA-KFK5 |
|---|---|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων: | 0,3MHz-18GHz | Αντίσταση: | 50Ω |
| Ονομαστική τάση: | 250v | DWV: | 750V |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥5000MΩ | Γένος: | Jack για |
| Βουνό: | Στήριγμα φλάντζας | Κεντρικός Μαέστρος: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο |
| Εξωτερικός Αγωγός: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο | Μονωτήρες: | PTFE |
| Δείγματα: | Διαθέσιμο, Σε απόθεμα | ||
| Επισημαίνω: | SSMA flange mount adapter,RF coaxial adapter 50 ohm,SSMA jack adapter 18GHz |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Προσαρμογέας SSMA Jack σε Jack με Φλάντζα 2 Οπών |
| Μοντέλο | SSMA-KFK5 |
| Εύρος Συχνότητας | 0.3MHz-18GHz |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Ονομαστική Τάση | 250v |
| DWV | 750V |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Κεντρικός Αγωγός | Κράμα Χαλκού, Επιχρυσωμένο |
| Εξωτερικός Αγωγός | Κράμα Χαλκού, Επιχρυσωμένο |
| Μονωτές | PTFE |
| Δείγματα | Διαθέσιμα, Σε Απόθεμα |
| Χαρακτηριστικό | Περιγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος | Συμπαγές (70% το μέγεθος των παραδοσιακών συνδετήρων SMA) |
| Εύρος Ζώνης Συχνότητας | Ευρύ εύρος ζώνης συχνότητας (DC~18GHz) |
| Απόδοση | Ανώτερη μηχανική και ηλεκτρική απόδοση |
| Αξιοπιστία | Υψηλή αξιοπιστία σε απαιτητικές εφαρμογές |
| Πρότυπο Σπειρώματος | 10-36UNF-2 |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Λειτουργία Συχνότητας | Έως 18GHz |
| Δομές | Θηλυκό σε Θηλυκό, Jack σε Jack |
Διαστάσεις Περιγράμματος Φλάντζας 2 Οπών / 4 Οπών (Μονάδα: mm).
Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούν υλικά υψηλής ποιότητας και αυστηρές διαδικασίες κατασκευής για να διασφαλίσουν την ανθεκτικότητα και την αξιοπιστία σε σκληρά περιβάλλοντα.
Συσκευασία: Κάθε Προσαρμογέας SSMA συσκευάζεται προσεκτικά σε προστατευτικά χαρτοκιβώτια για να διασφαλιστεί η ασφαλής μεταφορά.
Αποστολή: Χρησιμοποιούμε αξιόπιστες υπηρεσίες ταχυμεταφορών με αριθμούς παρακολούθησης που παρέχονται για όλες τις αποστολές.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite 3
Τηλ.:: +8613609167652