|
|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Δεξιά γωνία SMP αρσενικό σε SSMP θηλυκό προσαρμογέα | Μοντέλο: | SMP/SSMP-JWFK |
|---|---|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων: | 00,3 MHz-40 GHz | Αντίσταση: | 50Ω |
| Ονομαστική τάση: | 170V | DWV: | 500V |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥5000MΩ | Κεντρικός Μαέστρος: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο |
| Εξωτερικός Αγωγός: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο | Δείγματα: | Διαθέσιμο, Σε απόθεμα |
| Επισημαίνω: | 50Ω επιχρυσωμένος RF ομοαξονικός προσαρμογέας,Γωνιακός προσαρμογέας SMP σε SSMP,40GHz RF βύσμα σε υποδοχή προσαρμογέα |
||
| Στοιχεία | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Προσαρμογέας Ορθή Γωνία SMP Αρσενικό σε SMPM Θηλυκό |
| Μοντέλο | SMP/SSMP-JWFK |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0.3MHz-40GHz |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Ονομαστική Τάση | 170v |
| DWV | 500V |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Κεντρικός Αγωγός | Κράμα Χαλκού, Επιχρυσωμένο |
| Εξωτερικός Αγωγός | Κράμα Χαλκού, Επιχρυσωμένο |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite 3
Τηλ.:: +8613609167652