|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | SMPM αρσενικό PCB Connector | Μοντέλο: | SSMP-JHD80 |
|---|---|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων: | 00,3 MHz-40 GHz | Αντίσταση: | 50Ω |
| Ονομαστική τάση: | 170V | DWV: | 500V |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥5000MΩ | Κεντρικός Μαέστρος: | Κράμα kaval, χρυσό επιχρυσωμένο |
| Εξωτερικός Αγωγός: | Κράμα kaval, χρυσό επιχρυσωμένο | Δείγματα: | Διαθέσιμο, Σε απόθεμα |
| Επισημαίνω: | SMPM RF coaxial connector for PCB,50Ω SMPM male RF connector,4 leg SMPM connector 40GHz |
||
Ο ομοαξονικός συνδετήρας SMPM διαθέτει συμπαγή σχεδίαση βελτιστοποιημένη για απαιτήσεις μικρών πακέτων, καθιστώντας τον ιδανικό για εφαρμογές υψηλής ταχύτητας δεδομένων. Οι ανώτερες δυνατότητες θωράκισής του ελαχιστοποιούν τις παρεμβολές σήματος, διασφαλίζοντας βέλτιστη μετάδοση σήματος σε υψηλές ταχύτητες.
Όταν συνδυάζεται με έναν θηλυκό-θηλυκό προσαρμογέα SMPM, αυτό το σύστημα συνδετήρων παρέχει αξιόπιστες συνδέσεις πλακέτας-προς-πλακέτα, ενώ αντισταθμίζει τις ακτινικές και αξονικές ευθυγραμμίσεις κατά την εγκατάσταση. Αυτό καθιστά τον ομοαξονικό συνδετήρα SMPM μια εξαιρετική επιλογή για εφαρμογές υψηλής απόδοσης που απαιτούν ακρίβεια σε συμπαγείς χώρους.
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Αρσενικός Συνδετήρας PCB SMPM |
| Μοντέλο | SSMP-JHD80 |
| Εύρος Συχνότητας | 0.3MHz-40GHz |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Ονομαστική Τάση | 170V |
| DWV | 500V |
| Αντίσταση Μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Κεντρικός Αγωγός | Κράμα Kaval, Επιχρυσωμένο |
| Εξωτερικός Αγωγός | Κράμα Kaval, Επιχρυσωμένο |
| Μονωτικό Διηλεκτρικό | Γυαλί |
Η Elite Electronic κατασκευάζει συνδετήρες SMPM χρησιμοποιώντας υλικά υψηλής ποιότητας και αυστηρές διαδικασίες ποιοτικού ελέγχου για να διασφαλίσει εξαιρετική ανθεκτικότητα και αξιοπιστία σε ακραία περιβάλλοντα.
Κάθε συνδετήρας SMPM συσκευάζεται προσεκτικά σε προστατευτικά χαρτοκιβώτια για να διασφαλιστεί η ασφαλής μεταφορά. Χρησιμοποιούμε αξιόπιστες υπηρεσίες ταχυμεταφορών με αριθμούς παρακολούθησης που παρέχονται για όλες τις αποστολές.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite 3
Τηλ.:: +8613609167652