|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Γυαλί σε μεταλλικές ερμητικές σφραγίδες | Επιμετάλλωση: | Επιχρυσωμένος |
|---|---|---|---|
| Αντίσταση: | Αλλος | Πιστοποιητικό: | Διάταξη ISO-9001-2015 |
| Καρφίτσα: | μονόκλινο | Υλικό: | Kovar 4J29 |
| Ποτήρι: | 7052,7070, DM308 | Ερημότητα: | <1.01325 x 10e-08 std.cc/s |
| Επισημαίνω: | ερμητικώς σφραγισμένοι ηλεκτρικοί συνδετήρες,μίνι συνδετήρας RF |
||
Στεγανές σφραγίδες γυαλιού σε μέταλλο RF/DC /Πολυ-καρφωτές κεφαλές /Σύνδεσμος ονομάζεται επίσης Γυάλινος μονωτής. Χρησιμοποιούνται κυρίως για τη μετάδοση σημάτων μικροκυμάτων, σημάτων ισχύος και σημάτων ελέγχου μεταξύ μονάδων και μονάδων, μονάδων και εξαρτημάτων με απαιτήσεις στεγανότητας αερίου. Αποτελούν ένα από τα πιο κρίσιμα εξαρτήματα σε στεγανωτικά εξαρτήματα.
Το γυαλί με χαμηλή διηλεκτρική σταθερά και χαμηλή διηλεκτρική απώλεια χρησιμοποιείται ως μονωτικό και υποστηρικτικό υλικό. Το περίβλημα και ο αγωγός είναι κατασκευασμένα από κράμα Kovar που πυροσυσσωματώνεται σε υψηλή θερμοκρασία, και η επιφάνεια είναι επιχρυσωμένη. Ο κεντρικός αγωγός έχει διάφορα στυλ τερματισμού, όπως συγκόλληση με χρυσό σύρμα, συγκόλληση και ζεύξη κ.λπ. Οι γυάλινοι μονωτές είναι μικροί, ελαφριοί, στεγανοί, υψηλής αξιοπιστίας και έχουν χρησιμοποιηθεί ευρέως στις βιομηχανίες ηλεκτρονικών κατασκευών τα τελευταία χρόνια.
![]()
Προδιαγραφή:
| Όνομα προϊόντος | Στεγανές σφραγίδες γυαλιού σε μέταλλο |
| Αντίσταση | 50Ω RF |
| Τύπος | 1 καρφίτσα |
| Σειρές | 1 σειρά |
| Χρώμα | Επιχρυσωμένο |
| Υλικό περιβλήματος και καρφίτσας | Kovar 4J29 |
|
Υλικό γυαλιού
Χρώμα γυαλιού
|
Τύπος 7050 ή 7070 ή DM308
Πράσινο ή Λευκό
|
| Εύρος συχνότητας | DC~50 GHz |
| VSWR | ≤1.2 |
| Τάση αντοχής | ≥300V |
|
Στεγανότητα Ρυθμός διαρροής |
< 1.01325 X 10-3 Pa*cm3/s |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥2000MΩ για μονή καρφίτσα, ≥1000MΩ για πολλαπλές καρφίτσες, |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65℃~+260℃ |
Χαρακτηριστικά:
-Μικρό μέγεθος
-Ελαφρύ
-Στεγανό
-Σταθερή ποιότητα και υψηλή αξιοπιστία
-Εσωτερικός αγωγός: Επιλογή με συγκόλληση χρυσού σύρματος, συγκόλληση και ζεύξη
Εφαρμογή:
Ευρύ φάσμα εφαρμογών ηλεκτρονικών πακέτων, δορυφόρων, ραντάρ και άλλων στην αεροηλεκτρονική, την αεροδιαστημική και την αυτοκινητοβιομηχανία. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί με SMA, προϊόντα χιλιοστομετρικού κύματος.
Λεπτομερής εικόνα
Μονάδα (mm)
![]()
Προϊόν :
| Μοντέλο | A | B | C | d | D | Σημείωση | |||||||
| JM2014 | 1.4 | 1.9 | 8 | 0.3 | 2 | M/S | |||||||
|
M/S=κατασκευή / συγκόλληση ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Το παραπάνω μέγεθος που εμφανίζεται στον πίνακα είναι μόνο ένα μικρό μέρος αυτού του RF Μονής καρφίτσας Στεγανές σφραγίδες γυαλιού σε μέταλλο. Εάν χρειάζεστε τεκμηρίωση, παρόμοια, συμβατά ή εναλλακτικά προϊόντα, επικοινωνήστε μαζί μας. |
|||||||||||||
Κατάλογος-Γυάλινες-σε-Μεταλλικές Στεγανές Σφραγίδες.pdf
Εταιρικό προφίλ:
![]()
Ιδρύθηκε τον Αύγουστο του 2003, η Elite Electronics είναι ένας αξιόπιστος κατασκευαστής και εξαγωγέας ηλεκτρικών συνδετήρων RF, προσαρμογέων RF, συγκροτημάτων καλωδίων, κυματοδηγών και πολυκάναλων περιστροφικών συνδέσμων μικροκυμάτων, κ.λπ. Αυτοί οι ηλεκτρικοί διασυνδετικοί σύνδεσμοι RF χρησιμοποιούνται ευρέως στην αεροδιαστημική, την αεροπορία, την πλοήγηση, τις επικοινωνίες, τις κεραίες και άλλα σημαντικά ηλεκτρικά συστήματα.
Είμαστε προμηθευτής εξαρτημάτων του China Spacecraft Shenzhou nine και πολλών άλλων εθνικών έργων υψηλής τεχνολογίας. Έχουμε πάνω από 17 χρόνια εμπειρίας ODM σε εμπορικά διασυνδετικά εξαρτήματα.
Κατηγορία προϊόντων:
1. Συνδέτες RF, Προσαρμογείς (DC έως 110GHz)
2. Συγκροτήματα καλωδίων RF & κυματοδηγών
3. Προσαρμογείς κυματοδηγών σε ομοαξονικούς
4. Ολοκληρωμένοι σύνδεσμοι (RF&DC)
5. Μικρο-ορθογώνιοι σύνδεσμοι (J30J, Micro D-sub, MDM)
6. Στεγανές σφραγίδες γυαλιού σε μέταλλο, Κεφαλές, Δίοδοι (RF & DC)
7. Προϊόντα ODM
Δείγματα είναι διαθέσιμα. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες λεπτομέρειες.
Καλωσορίζουμε νέους και παλιούς πελάτες από όλο τον κόσμο να επικοινωνήσουν μαζί μας για μελλοντικές επιχειρηματικές σχέσεις και αμοιβαία επιτυχία!
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652