|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Ραδιοσυχνότητα από γυαλί σε μεταλλικές σφραγίδες | Αντίσταση: | 50 Ωμ RF |
|---|---|---|---|
| Επιμετάλλωση: | Χρυσό επιχρυσωμένο 1,27um | Πιστοποιητικό: | Διάταξη ISO-9001-2015 |
| Καρφίτσα: | μονόκλινο | Ονομα: | Κώβαρ Ερμητική |
| Ποτήρι: | 7052.7070 | Ποσοστό διαρροής: | < 1,01325 X 10-3 Pa·cm3/s |
| Επισημαίνω: | Ηλεκτρική μονάδα σύνδεσης 50 Ω,Μικρού μεγέθους JM2012 RF σύνδεσμος,Σύνδεσμος σφραγίδας από γυαλί σε μέταλλο για αεροδιαστημική χρήση |
||
Σφραγίδες RF/DC/ Ερμητικές Σφραγίδες από γυαλί σε μέταλλο/ Κεφαλές Πολλαπλών ακίδων /Σύνδεσμος ονομάζεται επίσης Μονωτήρας γυαλιού, Γυάλινες χάντρες. Χρησιμοποιούνται κυρίως για τη μετάδοση σημάτων μικροκυμάτων, σημάτων ισχύος και σημάτων ελέγχου μεταξύ μονάδων και μονάδων, μονάδων και εξαρτημάτων με απαιτήσεις στεγανότητας αερίου. Αποτελούν ένα από τα πιο κρίσιμα εξαρτήματα σε σφραγισμένα εξαρτήματα.
![]()
Χαρακτηριστικά:
- Ερμητικό
- Μικρό μέγεθος
- Ελαφρύ
- Σταθερή ποιότητα και υψηλή αξιοπιστία
- Εσωτερικός αγωγός: Συγκόλληση με χρυσό σύρμα, μέθοδος συγκόλλησης και ζεύξης για επιλογή
Προδιαγραφές:
| Όνομα προϊόντος | Ερμητικές Σφραγίδες από γυαλί σε μέταλλο |
| Αριθμός μοντέλου | JM2012 |
| Αντίσταση | 50Ω RF |
| Τύπος | 1 ακίδα |
| Σειρές | 1 σειρά |
| Χρώμα | Επιχρυσωμένο |
| Υλικό περιβλήματος και ακίδας | Kovar 4J29 |
|
Υλικό γυαλιού
Χρώμα γυαλιού
|
Τύπος 7050 ή 7070
Πράσινο ή Λευκό
|
| Εύρος συχνότητας | DC~50 GHz |
| VSWR | ≤1.2 |
| Τάση αντοχής | ≥300V |
|
Ερμητικότητα Ρυθμός διαρροής |
< 1.01325 X 10-3 Pa*cm3/s < 1X 10-9 mbar*l/s < 1 x 10-9 ccHe/sec @ 1 atm |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥2000MΩ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65℃~+260℃ |
Εφαρμογή:
Ευρύ φάσμα εφαρμογών ηλεκτρονικών πακέτων, δορυφόρων, ραντάρ και άλλων σε αεροηλεκτρονική, αεροδιαστημική και αυτοκινητοβιομηχανία. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί με προϊόντα SMA, χιλιοστομετρικών κυμάτων.
Λεπτομερής εικόνα
Μονάδα (mm)
![]()
Προϊόν :
| Μοντέλο | A | B | C | d | D | Σημείωση | |||||||
| JM2012 | 1.2 | 1.8 | 6 | 0.3 | 2 | M/S | |||||||
|
M/S=κατασκευή / συγκόλληση ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Το παραπάνω μέγεθος που εμφανίζεται στον πίνακα είναι μόνο ένα μικρό μέρος αυτού του RF Μονής ακίδας Ερμητικές Σφραγίδες από γυαλί σε μέταλλο. Εάν χρειάζεστε τεκμηρίωση, παρόμοια, συμβατά ή εναλλακτικά προϊόντα, επικοινωνήστε μαζί μας. |
|||||||||||||
![]()
Εταιρικό Προφίλ:
![]()
Ιδρύθηκε τον Αύγουστο του 2003, η Elite Electronics είναι ένας αξιόπιστος κατασκευαστής και εξαγωγέας Ηλεκτρικών συνδετήρων RF, προσαρμογέων RF, συγκροτημάτων καλωδίων, κυματοδηγών και περιστροφικών αρθρώσεων μικροκυμάτων πολλαπλών καναλιών, κ.λπ. Αυτοί οι ηλεκτρικοί διασυνδετικοί σύνδεσμοι RF χρησιμοποιούνται ευρέως στην αεροδιαστημική, την αεροπορία, την πλοήγηση, τις επικοινωνίες, τις κεραίες και άλλα σημαντικά ηλεκτρικά συστήματα.
Ως ο πιστοποιημένος προμηθευτής εξαρτημάτων πολλών εθνικών έργων υψηλής τεχνολογίας, η Elite Electronics έχει πάνω από 23 χρόνια εμπειρίας ODM σε Εξαρτήματα Διασύνδεσης.
![]()
Κατηγορία προϊόντων:
1. Συνδέσεις RF, Προσαρμογείς (DC έως 110GHz)
2. Συγκροτήματα καλωδίων RF & κυματοδηγών
3. Προσαρμογείς κυματοδηγών σε ομοαξονικό
4. Ολοκληρωμένοι σύνδεσμοι (RF&DC)
5. Μικρο-ορθογώνιοι σύνδεσμοι (J30J, Micro D-sub, MDM)
6. Ερμητικές Σφραγίδες από γυαλί σε μέταλλο, Κεφαλές, Διεισδύσεις (RF & DC)
7. Προϊόντα ODM
Διατίθενται δείγματα. Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες λεπτομέρειες.
Καλωσορίζουμε νέους και παλιούς πελάτες από όλο τον κόσμο να επικοινωνήσουν μαζί μας για μελλοντικές επιχειρηματικές σχέσεις και αμοιβαία επιτυχία!
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652