|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Γυαλί σε μεταλλικές σφραγίδες | Επιμετάλλωση: | Επιχρυσωμένος |
|---|---|---|---|
| Αντίσταση: | 50 Ωμ RF | Καρφίτσα: | μονόκλινο |
| Υλικό: | Kovar 4J29 | Ποτήρι: | 7052.7070 |
| Ερημότητα: | <1.01325 x 10e-08 std.cc/s | VSWR: | 1.2 |
| Επισημαίνω: | ελαφρύ γυαλί σε μεταλλική σφραγίδα τροφοδοσίας,Χρυσό επιχρυσωμένο υαλο-μεταλλικό σύνδεσμο,Ηλεκτρονική συσκευή τροφοδοσίας JM2516-33 |
||
Ερμητικά σφραγίσματα από γυαλί σε μέταλλο /Πολλαπλές κεφαλίδες/ΣυνδετήραςΟνομάζεται επίσηςΣτερεοειδήΧρησιμοποιούνται κυρίως για τη διαβίβαση σημάτων μικροκυμάτων, σημάτων ισχύος και σημάτων ελέγχου μεταξύ των μονάδων και των μονάδων, των μονάδων και των εξαρτημάτων με απαιτήσεις σφράγισης αερίου.Είναι ένα από τα πιο κρίσιμα συστατικά σε εξαρτήματα σφραγίδωσης.
Το γυαλί με χαμηλή διηλεκτρική σταθερά και χαμηλή διηλεκτρική απώλεια χρησιμοποιείται ως μονωτικό και υποστηρικτικό υλικό.Λύκος KovarΟ κεντρικός αγωγός έχει μια ποικιλία από στυλ τερματισμού, όπως η σύνδεση χρυσού σύρματος, η συγκόλληση και η σύνδεση κλπ.Τα γυάλινα μονωτικά είναι μικρά., ελαφρύ, ερμητικό, υψηλής αξιοπιστίας και έχουν διαδοθεί ευρέως στις βιομηχανίες παραγωγής ηλεκτρονικών συσκευών τα τελευταία χρόνια.
![]()
Ειδικότητα:
| Ονομασία του προϊόντος | Ερμητικές σφραγίδες από γυαλί σε μέταλλο |
| Αριθμός μοντέλου. | JM2516-33 |
| Αντίσταση | 50 Ωμ RF |
| Τύπος | 1 καρφίτσα |
| Σειρές | 1 σειρά |
| Χρώμα | Χρυσόπετρα |
| Υλικό θήκης και καρφίτσες | Kovar 4J29 |
|
Υλικό γυαλιού
Χρώμα γυαλιού
|
7050 ή 7070 τύπου
Πράσινο ή Λευκό
|
| Περιοχή συχνοτήτων | Συνεχή ~ 50 GHz |
| VSWR | ≤ 1.2 |
| Αντιστέκεται στην τάση | ≥ 300V |
|
Ερμέκεια Ποσοστό διαρροής |
< 1,01325 X 10-3Pa*cm3/s < 1X 10-9mbar*l/s < 1 x 10-9ccHe/sec @ 1 atm |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 2000MΩ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C~+260°C |
Προϊόν:
![]()
Χαρακτηριστικά:
-Μικρό μέγεθος.
- Ερμητικό.
- ελαφρύ
- Σταθερή ποιότητα και υψηλή αξιοπιστία
-Εσωτερικός αγωγός: Χρυσό σύρμα σύνδεσης, συγκόλλησης και μέθοδος ζεύξης για επιλογή
Εφαρμογή:
Ευρύ φάσμα εφαρμογών ηλεκτρονικών συσκευών, δορυφόρων, ραντάρ και άλλων στην αεροηλεκτρονική, αεροδιαστημική και αυτοκινητοβιομηχανία.
Καταλόγος-Επιφράγματα από γυαλί σε μέταλλο.pdf
![]()
Προφίλ εταιρείας:
![]()
Ιδρύθηκε τον Αύγουστο του 2003, η Elite Electronics είναι ένας αξιόπιστος κατασκευαστής και εξαγωγέαςΗλεκτρικοί συνδετήρες ραδιοσυχνοτήτων, προσαρμογείς ραδιοσυχνοτήτων, συσσωρευτές καλωδίων, περιστρεφόμενες αρθρώσεις μικροκυμάτων πολλαπλών καναλιών, κλπ.Αυτές οι ηλεκτρικές διασυνδέσεις RF χρησιμοποιούνται ευρέως στον αεροδιαστημικό τομέα, την αεροπορία, την πλοήγηση, τις επικοινωνίες, τις κεραίες και άλλα σημαντικά ηλεκτρικά συστήματα.
Ως ο ειδικευμένος προμηθευτής εξαρτημάτων πολλώνΕθνικά έργα υψηλής τεχνολογίαςΗ Elite Electronics έχει περισσότερες από 23 χρόνια εμπειρίας ODM σε εξαρτήματα διασύνδεσης.
Κατηγορία προϊόντος:
1. Συνδέτες ραδιοσυχνοτήτων, προσαρμογείς (DC έως 110GHz)
2Συγκροτήματα καλωδίων ραδιοσυχνοτήτων και κυμάτων
3. Οδηγός κυμάτων σε προσαρμογείς κοαξιού
4Ενσωματωμένοι συνδετήρες (RF&DC)
5. Μικροδιπλό σύνδεσμο ((J30J, Micro D-sub, MDM)
6Ηλεκτρονικές σφραγίδες από γυαλί σε μέταλλο, επικεφαλίδες, τροφοδοτικές συσκευές (RF & DC)
7Προϊόντα ODM
Για περισσότερες λεπτομέρειες, επικοινωνήστε μαζί μας.
Καλωσορίζουμε νέους και παλιούς πελάτες από όλο τον κόσμο να επικοινωνήσουν μαζί μας για μελλοντικές επιχειρηματικές σχέσεις και αμοιβαία επιτυχία!
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652