|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Γυαλί σε μεταλλικές ερμητικές σφραγίδες | Αντίσταση: | 50Ω RF |
|---|---|---|---|
| Επιμετάλλωση: | Επιχρυσωμένος | Καρφίτσα: | μονόκλινο |
| Υλικό καρφίτσας: | Kovar 4J29 | Ποτήρι: | 7052,7070, |
| Πιστοποιητικό: | ROHS ISO-9001-2015 | Ερημότητα: | <1.01325 x 10e-08 std.cc/s |
| Επισημαίνω: | 50Ω RF ερμητικός σύνδεσμος τροφοδοσίας,ελαφρύς συνδετήρας σφραγίδας από γυαλί σε μέταλλο,υψηλής αξιοπιστίας σφραγίσματος μέσω τροφοδοσίας JM4018 |
||
Ερμητικές στεγανοποιήσεις από γυαλί σε μέταλλο RF/DC Feedthroughs /Κεφαλίδες πολλαπλών ακίδων/Συνδετήραςονομάζεται επίσηςΓυάλινο μονωτικό, Γυάλινες Χάντρες. Χρησιμοποιούνται κυρίως για τη μετάδοση σημάτων μικροκυμάτων, σημάτων ισχύος και σημάτων ελέγχου μεταξύ μονάδων και μονάδων, μονάδων και εξαρτημάτων με απαιτήσεις στεγανοποίησης αερίου. Είναι ένα από τα πιο κρίσιμα εξαρτήματα στα εξαρτήματα σφράγισης.
Το γυαλί με χαμηλή διηλεκτρική σταθερά και χαμηλή διηλεκτρική απώλεια χρησιμοποιείται ως μονωτικό και υποστηρικτικό υλικό. Το περίβλημα και ο αγωγός είναι κατασκευασμένοι απόΚράμα Kovar4j29 που πυροσυσσωματώθηκε σε υψηλή θερμοκρασία και η επιφάνεια είναι επιχρυσωμένη. Ο κεντρικός αγωγός έχει μια ποικιλία μορφών τερματισμού, όπως συγκόλληση χρυσού σύρματος, συγκόλληση και ζευγάρωμα κ.λπ.Οι μονωτήρες γυαλιού είναι μικροί, ελαφροί, ερμητικοί, υψηλής αξιοπιστίας και είναι ευρέως διαδεδομένοι στις βιομηχανίες παραγωγής ηλεκτρονικών ειδών τα τελευταία χρόνια.
Προσδιορισμός:
| Όνομα προϊόντος | Ερμητικές σφραγίδες από γυαλί σε μέταλλο |
| Αντίσταση | 50Ω RF DC ή άλλο |
| Τύπος | 1 καρφίτσα |
| Σειρές | 1 σειρά |
| Χρώμα | Επίχρυσο |
| Υλικό περιβλήματος και καρφίτσας | Kovar 4J29 |
|
Υλικό γυαλιού
Χρώμα γυαλιού
|
τύπου 7050 ή 7070
Πράσινο ή Λευκό
|
| Εύρος συχνότητας | DC~50 GHz |
| VSWR | ≤1.2 |
| Αντοχή τάσης | ≥300V |
|
Ερμητικότητα Ποσοστό διαρροής |
<1,01325 Χ 10-3Pa*cm3/μικρό < 1Χ10-9mbar*l/s < 1 x 10-9ccHe/sec @ 1 atm |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥2000MΩ για μονή ακίδα, ≥1000MΩ για πολλαπλές ακίδες, |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65℃~+260℃ |
Σχέδιο περιγράμματος και εικόνα του JM4018
![]()
| Μοντέλο Αρ. | ΕΝΑ | σι | ντο | ρε | ρε | Λήξη |
| JM4018 | 1.8 | 7.6 | 9.5 | 0,5 | 4 | Συγκόλληση /Ζευγάρισμα |
![]()
Λίστα προϊόντων:
| Σειρά JM 50Ω RF Single-pin | Επιλογή ζευγαρώματος και συγκόλλησης συγκόλλησης |
| 50Ω RF Single-pin JM Standard Series | Επιλογή ζευγαρώματος και συγκόλλησης συγκόλλησης |
| 50Ω RF Single-pin JM Non-Standard Series | Επιλογή ζευγαρώματος και συγκόλλησης συγκόλλησης |
| DC Single-pin Σειρά JK | Επιλογή συγκόλλησης και συγκόλλησης |
| DC Single-pin JK Standard Series | Επιλογή συγκόλλησης και συγκόλλησης |
| DC Single-pin JK Non-Standard Series | Επιλογή συγκόλλησης και συγκόλλησης κεφαλής νυχιών |
|
Σειρά JMC Header πολλαπλών ακίδων
|
1-9 καρφίτσες με επιλογή 1-3 σειρών |
| Προσαρμοσμένες διαστάσεις |
Μεγάλη γκάμα |
Χαρακτηριστικά:
- Μικρό μέγεθος
- ελαφρύ
- Ερμητικό
- Σταθερή ποιότητα και υψηλή αξιοπιστία
- Εσωτερικός αγωγός: Μέθοδος συγκόλλησης, συγκόλλησης και ζευγαρώματος χρυσού σύρματος για επιλογή
Εφαρμογή:
Μεγάλη γκάμα εφαρμογών ηλεκτρονικών πακέτων, δορυφόρων, ραντάρ και άλλων στον τομέα της αεροηλεκτρονικής, της αεροδιαστημικής και της αυτοκινητοβιομηχανίας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί με προϊόντα SMA, χιλιοστών κυμάτων.
ΣΗΜΕΙΩΜΑ:
Έχουμε πάνω από 100.000 τύπουςΕρμητικοί σύνδεσμοι στεγανοποίησης γυαλιού σε μέταλλο,εάν δεν βρεθεί ο σύνδεσμος που χρησιμοποιείτε, επικοινωνήστε μαζί μας με τα στοιχεία σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652