|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Είδος: | Σύνδεσμος SMA RF | Επιμετάλλωση: | Επιμετάλλωση |
|---|---|---|---|
| Γένος: | Αρσενικός | Αντίσταση: | 50Ω |
| Συχνότητα: | DC~18GHz | Διάρκεια ζωής: | 500 Κύκλοι |
| Υλικό σώματος: | Ορείχαλκος | Εφαρμογή: | ηχο/βίντεο/μικροκυμάτων |
| Επισημαίνω: | Μεταλλικό στερέωμα φλάντζας συνδετήρα SMA RF,4 τρύπες σύνδεσμος SMA,Μεταλλικό σύνδεσμο ραδιοσυχνότητας SMA |
||
1. Οι σύνδεσμοι SMA μπορούν να συνδεθούν με όλους τους συνδέσμους που πληρούν αυτές τις προδιαγραφές διαμέτρων ζεύξης, ανεξαρτήτως κατασκευαστή.
2. Οι σύνδεσμοι SMA 50 ohm είναι ημι-επαγγελματικές μονάδες που παρέχουν εξαιρετική ηλεκτρική απόδοση από DC έως 20 GHz και εξαιρετική μηχανική αντοχή.
3. Το SMA είναι οι πιο ευρέως χρησιμοποιούμενοι ομοαξονικοί σύνδεσμοι RF σε διάφορους τομείς επικοινωνιών μικροκυμάτων και συσκευών μέτρησης μικροκυμάτων.
Χαρακτηριστικά:
Προδιαγραφές συνδέσμων SMA Rf:
| Διεπαφή σύμφωνα με | IEC60169-15 |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Εύρος συχνότητας | DC έως 18GHz |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤0.30dB |
| VSWR | ≤1.2(DC-6GHz) |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Αντίσταση κεντρικού αγωγού | ≤3mΩ |
| Αντίσταση εξωτερικού αγωγού | ≤2mΩ |
| Κύκλοι ζεύξης | ≥500 |
| Εύρος θερμοκρασίας | -65-+165℃ |
| Διηλεκτρικό | PTFE |
Σχέδιο περιγράμματος συνδέσμων SMA RF Coax:
![]()
![]()
![]()
| Αριθμός μοντέλου | L | L1 | D | D1 | D2 | Σημείωση |
| SMA-JFD5 | 4 | 0 | 2.6 | 0.2slot | 6 | Η σχισμή είναι παράλληλη στην πλευρά της φλάντζας |
| SMA-JFD109 | 1 | 1 | 2.2 | 0.2slot | 7 | Η σχισμή είναι παράλληλη στην πλευρά της φλάντζας |
| SMA-JFD128 | 3.8 | 0 | 5.6 | 0.2slot | 6 | Η σχισμή είναι παράλληλη στην πλευρά της φλάντζας |
Υλικά & Μηχανικά Χαρακτηριστικά:
| Υλικά & Μηχανικά Χαρακτηριστικά | ||
| Κεντρικός αγωγός | Αρσενικό | Ορείχαλκος Επιχρυσωμένος |
| Θηλυκό | Κράμα Sn-P Επιχρυσωμένο | |
| Ελαστική επαφή | Βηρύλλιο-χαλκός Επιμεταλλωμένο με νικέλιο | |
| Κέλυφος και άλλα μεταλλικά μέρη | Ορείχαλκος Επιμεταλλωμένος με νικέλιο | |
| Ανοξείδωτη παθητικοποίηση | ||
| Δακτύλιος πτύχωσης | Ορείχαλκος Επιμεταλλωμένος με νικέλιο | |
| Ροπή σύσφιξης σύνδεσης | 0.79-1.13N .m | |
| Αντοχή | 500 κύκλοι | |
| Δακτύλιος στεγανοποίησης | Καουτσούκ σιλικόνης | |
| Μονωτές | PTFE | |
Εφαρμογή:
Διαστάσεις διεπαφής:
![]()
Παρόμοια προϊόντα:
1. Αρσενικός σύνδεσμος RF SMA με φλάντζα
![]()
2. Ορείχαλκος Αρσενικός σύνδεσμος RF SMA με φλάντζα
![]()
| Αριθμός μοντέλου | L | L1 | L2 | D | D1 | D2 |
| SMA-JFD152 | 19.9max | 4 | 1.5 | 0.8 | 4.1 | 2.2 |
| SMA-JFD154 | 18.9max | 3 | 1 | 0.5 | 4 | 2.6 |
| SMA-JFD157 | 22.2max | 3 | 2 | 0.5 | 4 | 2.2 |
| SMA-JFD189 | 19.9max | 4 | 1.5 | 0.5*0.2 | 4 | 2.2 |
3.Ορείχαλκος Αρσενικός σύνδεσμος RF SMA με φλάντζα 4 οπών
![]()
| Αριθμός μοντέλου | L | Σημείωση |
| SMA-JFD12 | 10 | |
| SMA-JFD120 | 8.7 |
4. Αρσενικός σύνδεσμος RF SMA Plug από ανοξείδωτο χάλυβα
![]()
| Αριθμός μοντέλου | Σημείωση |
| SMA-JFD106G | Κέλυφος από ανοξείδωτο χάλυβα |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Διαθέτουμε πάνω από 10.000 τύπους Συνδέσμων SMA, εάν ο σύνδεσμος που χρησιμοποιείτε δεν βρεθεί, επικοινωνήστε μαζί μας με τις λεπτομέρειες σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite
Τηλ.:: +8613609167652