|
|
|
|
|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Θηλυκή υποδοχή Microstrip SSMA | Μοντέλο: | Εφαρμογή της SSMA-KFD2 |
|---|---|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων: | 0,3MHz-18GHz | Αντίσταση: | 50Ω |
| Ονομαστική τάση: | 250v | DWV: | 750V |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥5000MΩ | Κεντρικός Μαέστρος: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο |
| Εξωτερικός Αγωγός: | Κράμα χαλκού, επίχρυσο | Μέθοδος τοποθέτησης: | Βάση φλάντζας 2 οπών |
| Μονωτήρες: | PTFE | Δείγματα: | Σε απόθεμα, Διαθέσιμο |
| Επισημαίνω: | 50 Ohm SSMA Σύνδεσμος RF,Mini SMA Θηλυκός Σύνδεσμος RF,SSMA Σύνδεσμος RF Ομοαξονικού Καλωδίου |
||
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Σύνδεσμος Microstrip SSMA Θηλυκός |
| Μοντέλο | SSMA-KFD2 |
| Εύρος συχνοτήτων | 0.3MHz-18GHz |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Ονομαστική τάση | 250v |
| DWV | 750V |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Κεντρικός αγωγός | Κράμα χαλκού, επιχρυσωμένο |
| Εξωτερικός αγωγός | Κράμα χαλκού, επιχρυσωμένο |
| Μέθοδος στήριξης | Στήριξη με φλάντζα 2 οπών |
| Μονωτές | PTFE |
| Δείγματα | Σε απόθεμα, διαθέσιμο |
Οι σύνδεσμοι RF coaxial της σειράς SSMA είναι συμπαγείς εκδόσεις του προτύπου διεπαφής SMA, περίπου 70% του μεγέθους των παραδοσιακών συνδέσμων SMA. Αυτοί οι σύνδεσμοι υψηλής απόδοσης διαθέτουν:
Ιδανικοί για μετάδοση σήματος μικροκυμάτων υψηλής ακρίβειας, οι σύνδεσμοι SSMA χρησιμοποιούνται εκτενώς στην επικοινωνία μικροκυμάτων, στον εξοπλισμό μέτρησης, στην αεροδιαστημική, στο ραντάρ και στους τομείς των ηλεκτρονικών.
Διαθέτουμε δομές όπως συνδέσμους καλωδίων crimp, συνδέσμους καλωδίων συγκόλλησης, συνδέσμους καλωδίων σύσφιξης, συνδέσμους με φλάντζα 2 οπών, συνδέσμους με φλάντζα 4 οπών, συνδέσμους PCB συγκόλλησης με 4 πόδια μέσω οπής, συνδέσμους bulkhead, προσαρμογείς SSMA εντός σειράς, προσαρμογείς SSMA μεταξύ σειρών.
![]()
Διαστάσεις στήριξης με φλάντζα 2 οπών: SSMA-KFD2
Διάγραμμα διαστάσεων συνδέσμου RF Coaxial Microstrip SSMA Θηλυκού από κράμα χαλκού με φλάντζα 2 οπών (Μονάδα: mm)
![]()
Προσφέρουμε παρόμοια μοντέλα με:
Η Xi'an Elite Electronic είναι κορυφαίος κατασκευαστής συστημικών λύσεων διασύνδεσης που εξυπηρετεί:
Τα υψηλής ποιότητας προϊόντα μας χρησιμοποιούν τα καλύτερα υλικά και αυστηρές διαδικασίες για να διασφαλίσουν την ανθεκτικότητα και την αξιοπιστία σε σκληρά περιβάλλοντα.
Συσκευασία: Κάθε σύνδεσμος RF Coaxial SSMA με φλάντζα συσκευάζεται προσεκτικά σε προστατευτικά χαρτοκιβώτια για να διασφαλιστεί η ασφαλής μεταφορά.
Αποστολή: Χρησιμοποιούμε αξιόπιστες υπηρεσίες ταχυμεταφορών με αριθμούς παρακολούθησης που παρέχονται για όλες τις αποστολές για να διασφαλίσουμε την άμεση και ασφαλή παράδοση.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Elite 3
Τηλ.:: +8613609167652